10

1 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (59 OY)

KONUSU
Thomas Dubreuil ve arkadaşı Leo bir oyuncak şirketinde tasarımcı olarak çalışmaktadır. Babası öldüğünde ona Pariste bir daire miras kalır. Ancak Thomas buraya taşındığında dairede kalan tek kişinin kendisi olmadığını keşfedecektir. Babası metresinin kızına da dairenin yarısını miras bırakmıştır. Tho ... Devamı
Thomas Dubreuil ve arkadaşı Leo bir oyuncak şirketinde tasarımcı olarak çalışmaktadır. Babası öldüğünde ona Pariste bir daire miras kalır. Ancak Thomas buraya taşındığında dairede kalan tek kişinin kendisi olmadığını keşfedecektir. Babası metresinin kızına da dairenin yarısını miras bırakmıştır. Thomas ise bundan habersiz olduğu için Valentinei babasının metresi sanmaktadır. Valentine isimli bu genç kadın dairenin kendisine ait payını Thomasa satmayı ret eder ve böylece Valentine ile Thomas aynı evde kalmaya başlarlar. Valentine akşamları televizyonda hava durumu sunmaktadır. Zaman geçtikçe Valentine ile aralarında güçlü bir yakınlık doğmaya başlamasına rağmen birlikte olmalarına engel önemli bir neden vardır. Thomas nişanlıdır ve nişanlısının da başka bir kadınla aynı daireyi paylaştığından haberi yoktur.

1996’da Fransa’da gösterilmeye baslaniıan ve 1997’de Türkiye’de kanal kanal dolaşmaya baslayan tatlı mı tatlı Fransız sitcom’u. Sarısın ve dolgun dudaklı, şirin suratlı kızımız Valentine, kendisine yeni oda arkadaşı bulmuştur, ve sansa bakin ki oda arkadası uzun boylu esmer ve tas gibi bir adamdır. Esas oğlanımız Thomas’ın tek problemi kuyruğunda bir de bankacı ve isletmeci olan (ya da onun benzeri bir işle uğraşan), İngilizce bilen ve devamlı Amerika’ya gidip gelen Charlotte’u kız arkadası hatta bir noktaya kadar nişanlııi olarak gezdirmesidir. Bizim Valentine, Thomas’a delicesine tutkun hergün biraz daha aşkını anlaması için çaba gösteren ve tabii bu arada Charlotte’u da devreden çıkarmaya calısan bir hatun olup çıkıvermisşir. Thomas ise Valentine’i sadece ÇILgın ve dünya tatlısı olarak görmektedir. Aslında bastırdığı ve kendisinin de farketmedigi delicesine bir Ask vardır Valentine’e karşı ama kesinlikle bunu kabul etmez, Charlotte’u bir numara olarak görür. Ama herkesin de farkedebileceği gibi sonunda hep Valentine’le başbaşa kaldıklarında Thomas da içinin bebek görmüş hatunlar gibi kıprastığını hisseder. Ha bu arada Valentine kızımız televizyonda hava durumunu sunar Her akşam haberlerinden sonra bu kanalın ana haber sunucusu ve prodüktörüyle de flört eder ama aklı hep Thomas’dadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@onur4444

9 yıl önce

10 / 10

çok teşekkür ederim...
SPOILER

İkimize Bir Dünya dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İkimize Bir Dünya dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İkimize Bir Dünya dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL