0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (508 OY)

KONUSU
Dizi, Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) ve Kang Kwon-Joonun (Lee Ha-Na) birlikte yakın aile üyelerini öldüren seri katili yakalamaya çalışmasını konu almaktadır.

Jang Hyuk dizide eskiden yıldız bir dedektif olan Moo Jin-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çözdüğü davalar ile büyük bir ün kaza
... Devamı
Dizi, Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) ve Kang Kwon-Joonun (Lee Ha-Na) birlikte yakın aile üyelerini öldüren seri katili yakalamaya çalışmasını konu almaktadır.

Jang Hyuk dizide eskiden yıldız bir dedektif olan Moo Jin-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çözdüğü davalar ile büyük bir ün kazanmıştır. Ancak bir gün onun eşi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra tüm dünyası yıkılır. Eşini koruyamadığı için onun ölümünden kendisini sorumlu tutar ve karısının katilini aramaya başlar

Lee Ha-Na dizide profesyonel bir ses profilcisi olan Kang Kwon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri polis akademisinden en yüksek puanla mezun olmuştur. Bir gün, 112 çağrı merkezinde çalışırken polis komiseri olan babasının bir katil tarafından öldürüldüğüne telefonda tanıklık eder. Bunun üzerine Amerikaya okumak için gider ve Koreye profesyonel bir ses profilcisi olarak geri döner. O ve Moo Jin-Hyuk (Jang Hyuk) birlikte katilin peşine düşer.
Lee Ha-na

Kang Kwon-Joo

Lee Jin-wook

Do Kang-Woo

Son Eun-seo

Park Eun-Soo

Kim Joong-ki

Park Joong-Ki

Kim Woo-Seok

Jin Seo-Yool

Song Boo-Gun

Goo Gwang-Soo

Kim Ki-Nam

Yang Choon...

Jung Yi-seo

Kwon Se-young

YORUM YAZ

SPOILER

Boiseu dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Boiseu dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Boiseu dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL