8.3

4 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (2.698 OY)

KONUSU
Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek şehit edilen polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata ... Devamı
Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek şehit edilen polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@benran

1 yıl önce

8 / 10

İlk sezonu yani ilk 15 bölüm bana kalırsa son derece akıcı sürükleyici ve güzeldi. Pat pat bütün sırların ortaya cıkması türk dizilerinde sık görülmeyen bir durum malumunuz. Belki de orada bitirilmeliydi. Ortada sır kalmayınca 2.sezonda onur saylak ve nilperi şahinkayayla taze kan yeni hikaye oluşturulmaya çalışılmış ama izleyiciye geçmemişti. keşke 20 bölümlük bi dizi olarak planlansaydı bence efsane olabilirdi.
SPOILER

Kuzgun dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kuzgun dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kuzgun dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL