5.1

163 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.5 (3.001 OY)

KONUSU

Fanatik Fenerbahçeli Uğur ile kariyer tutkunu Pınar’ın aşkın hikayesi...

Kalbinde sevdalı olduğu takım Fenerbahçe ve aşık olduğu kız Pınar’a yer veren Uğur, bu iki aşk arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Bu hikayenin nereye vardığını gösteren romantik komedi.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ibrahimguney45

1 yıl önce

8.5 / 10

İçinde Fenerbahçe olduğu için midir bilinmez ama benim hoşuma giden bir film oldu.

@sapayolkatili

10 yıl önce

konusu güzeldi haksızlık yapmayalım.
D

@dwayde

11 yıl önce

6.6 / 10

Türk romantik komedilerinin marjinalleşmeye çabalayıp ortaya saçma sapan yapımlar koydukları dönemde çekilen klasik bir romantik komedi filmi. Bir Beşiktaş aşığıyım ama Fenerbahçe fanatizmi pek de rahatsız etmedi, birçok yerde de güldürdü bilakis. Çerezliğin tam kavramı, televizyonda karşılaştığımda izleyeceğim bir film.
S

@setenayfb

11 yıl önce

8.5 / 10

Film Fenerbahçe filmiydi bence ve ben de bu takıma gönül verdiğim için severek izledim. :) Bence gayet sempatikti karakterler ve başka takımı tutan arkadaşlar kızmasın onlar da bence severek izleyebilirler. Bence FB aşkı daha ön plandaydı. :)
W

@wecandoeverythi

13 yıl önce

İMDB puanı = 6.1

Hakettiği puan = 1.0
D

@derbeste

13 yıl önce

ben film olarak bakamadım olaya ama izledim.canım sıkılıyordu ondan galiba.

@yorgun_nihilist

13 yıl önce

2 / 10

müzikleri dışında pek dişe dokunur bir yanını göremedim, ki müzikler de yeşilçamdan araklama. tesadüfler fazlasayıla itici olmuş.fenerbahçe fanatizmine ne diye girişilmiş onu da anlamadım.hele kız istendikten sonra fenerin yediği bir gol yüzünden babasıyla tartışıp evi ve kızı terk eden adamın o gerzekliğini asla unutamam, bunu gerçek hayatta yapan kaç mal vardır merak ediyorum, senaryo icabı bile olsa çok itici ve saçma.
H

@helen22

13 yıl önce

2.1 / 10

gereksiz bir film..zaman kaybı oldu diye düşünmekteyim
M

@mervee

14 yıl önce

galatasarayların asla izleyemeyeği bir film. Filmin başından sonuna kadar fenerbahçe fanatizimi vardır. herkes sarı lacivert aşığıdır. Bunun dışında gayet eğlenceli, hoş bir romantik komedi filmidir.

@pulpfiction

14 yıl önce

3.5 / 10

Şehirler arası otobüs yolculuğunda izlemek zorunda bırakıldığım klişe ötesi filmimsi. yapay diyaloglar, esas oğlanla esas kızın zırt pırt tesadüfen karşılaşması, fenerbahçe propagandasına bir şey demiyorum, dandik senaryo, saçma son. Kısaca vakit kaybı.
O

@outcast

14 yıl önce

ne yapmaya çalıştıklarının farkında olmayan bir grup insan yeşilçamvari romantik komedi filmi çekmeye çalışsa sonuç, sanırım bu tarz bir film olurdu..

ayrıca Tim Seyfi'den tiksindim resmen..ve de yine ayrıca doktor Feridun Düzağaç mıydı bana mı öyle geldi?

@bruce_parkus

15 yıl önce

7.1 / 10

Ne yalan söyleyeyim, ortalama denebilecek oyunculuklara ve finaldeki saçmalığa rağmen sevdim ben bu filmi. hayır fenerbahçeli olmamla bir alakası yok gerçekten(filmde en çok güldüğüm sahne finalde "maazallah beşiktaş da bizi..." şeklindeki diyalogdu), çerezlik ve oldukça eğlenceli bir film çıkmış ortaya. otur, izle, fazla bir şey umma ve iyi hisset.. benim için böyle bir film ve takdir edersiniz bu tarz filmlere de ihtiyaç var, bünyede anti-depresan etkisi yapması babında. kapanış jeneriğinde "affetmem" şarkısının çalması da cabası. daha ne ister ki bir sinemasever ..? (:

@tutaste

15 yıl önce

1 / 10

Oyunculuk berbat, kimi zaman Yeşilçam'dan kimi zaman Hollywood'dan alıntılar... olaylar birden saçmasapan bir şekilde ortaya çıkıyor. Hele filmin sonundaki mucize edasıyla oluşan güya aşkın gücüyle ortaya çıkan doğaüstü olay beni benden aldı. Dialoglar çok yapay. Kısacası vakit kaybı film.
G

@gharaguru

15 yıl önce

10 / 10

Özlediğimiz yeşilçam tadında,bir film izleyeyim de keyfim yerine gelsin denilen zamanlarda el altında olması gereken çok güzel film.Benim gibi Fenerbahçe taraftarlarının izlemesini şiddetle tavsiye ettiğim ama diğer takımlara sempati duyanlarında rahatsız olmadan izleyebileceği bir film aynı zamanda.Kısacası çok tatlıı çok şeker bir film.Böyle filmleri bekliyoruz türk sinemasından.
SPOILER

Aşk Tutulması filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aşk Tutulması filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aşk Tutulması filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL