Milosevic Mahkemede

(2007)

Milosevic on Trial

Tv Filmi 2 Saat Belgesel, Savaş Danimarka, ABD

0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (69 OY)

KONUSU
Balkan Kasabı lakaplı Slobodan Milosevic, 11 Mart 2006 yılında kalp krizinden öldü. Özel izni olan yönetmen, Birleşmiş Milletler tarafından özel olarak yaratılan mahkemenin önemli oyuncularını izlemektedir. Bu oyuncular, bir tarafta asli dava avukatı İngiliz Geoffrey Nice diğer tarafata Milosevicin ... Devamı
Balkan Kasabı lakaplı Slobodan Milosevic, 11 Mart 2006 yılında kalp krizinden öldü. Özel izni olan yönetmen, Birleşmiş Milletler tarafından özel olarak yaratılan mahkemenin önemli oyuncularını izlemektedir. Bu oyuncular, bir tarafta asli dava avukatı İngiliz Geoffrey Nice diğer tarafata Milosevicin danışmanlarıdır. Film ekibi, 2002 yılında başlayan davada sürekli sahne arkasındaydılar. Tarafları izleyerek mahkemeyi gözler önüne seren ve tarihi olduğu gibi kaydeden film, izlenen stratejilere kendine has bir anlayış getirmekle kalmıyor, dahil olan insanları karşısına çıkan engelleri, uzlaşmazlıklarının ve zaferlerinin de altını çiziyor.

Slobodan Milosevice karşı açılan ve dört yıl süren dava, uluslararası mahkemeden önce bakılan en uzun süreli savaş suçu davası ve Nürnbergten sonraki en önemli yargılamadır.

YORUM YAZ

SPOILER

Milosevic Mahkemede filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Milosevic Mahkemede filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Milosevic Mahkemede filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL