6.3

261 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (409.794 OY)

KONUSU
Kevin, ailesi Fransa'ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.

Harry ve Marv'ın niyeti, Kevin'in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin'in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğrenecek
... Devamı
Kevin, ailesi Fransa'ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.

Harry ve Marv'ın niyeti, Kevin'in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin'in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

John Hughes'un senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni ise Chris Colombus. Evde Tek Başına, vizyona girdiği dönemde büyük ilgi toplamış ve 2 devam filmi çekilmişti.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

5 ay önce

6 / 10

Çocukluğumda bu filmi kaç kere izlediğimin sayısını vermek imkansız. Biraz nostalji yapmak için birazda mevcut çocuklarınıza keyifli vakit geçirmek için iyi bir tercih olabilir.

@delahoya

6 yıl önce

8.5 / 10

Şüphesiz ki çocukluğumuzun en komik filmlerinden biridir.Bana izlerken Kemal Sunal filmlerini andırıyor , çünkü her izlediğimde geçmişe götüren filmlerdendir ve defalarca izlesenizde sıkılmazsınız...
B

@buseeylul

6 yıl önce

Çocukluğumda belki de defalarca izlediğim, oyunlarını defalarca oynadığım, sonralarında yeniden çevirileriyle kalitesini az çok bozmayı başarmış bir filmdir.

O zamanların küçük şirin, ısırılası çocuğu Macaulay Culkin'inimiz ilerleyen zamanlarda çirkinleştiğini hatırladıkça bu konu için ayrıca hüzünlendiğim filminde ta kendisi. İzlemediyseniz muhakkak izleyin, eskiyemen güzelliğiyle aile komedisidir benim için Home Alone.

@maviucurtma

6 yıl önce

7 / 10

Çocukluğumun vazgeçilmezi... Hala daha televizyonda karşıma çıktığında kanalı değiştiremem.

@rinustalarin

7 yıl önce

8 / 10

Ha ha ha ha ha haaaaaaa......................

Çocukluğumun filmi ya.... Eğlenceli ÖTESİ :)))

İzlemeyenler kendini hemen pencereden aşağı atabilir :)))))))

@aypik

7 yıl önce

Çocukluğum bu filmle geçti ya :) Her bayram, her yılbaşı sürekli verirlerdi. Ve ben de hiç sıkılmadan oturur yine izlerdim. Kaliteli film dediğimiz bu olsa gerek.
D

@diviner

8 yıl önce

10 / 10

Çocukluğumu sorsalar, listeye 'Evde Tek Başına' izlemeceyi de eklerdim muhtemelen.
M

@mbaran

8 yıl önce

5 / 10

En çok izlediğimiz filmdir muhtemelen. Her kış yayınlanırdı defalarca.

@lowen

9 yıl önce

7 / 10

Belki de çoğumuzun en çok izlediği filmlerin listesinde ilk 10 a girer..Sürekli televizyonlarda yayınlanır ve kaçırmadan izlerdim..
SPOILER

Evde Tek Başına filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Evde Tek Başına filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Evde Tek Başına filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL