6.6

335 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.7 (596.930 OY)

KONUSU
Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.

Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğrenecek
... Devamı
Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.

Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

John Hughes’un senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni ise Chris Colombus. Evde Tek Başına, vizyona girdiği dönemde büyük ilgi toplamış ve 2 devam filmi çekilmişti.
Macaulay Culkin

Kevin McCa...

Joe Pesci

Harry Lyme

Daniel Stern

Marv Murchins

Catherine O'Hara

Kate McCal...

John Heard

Peter McCa...

Devin Ratray

Buzz McCal...

Michael C. Maronna

Jeff McCal...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hogwarts

6 ay önce

Renkler 90'lar eşyalar ışıklar müzikler bu film benim terapim .Kevin'ın cezalı olduğu için çıktığı oda harika kediler de sever

@steed

3 yıl önce

8 / 10

Yaşı 25'in üzerinde olan hemen hemen herkesin en az 1 kere izlediğini varsayarsak; bu geleneğimizi 25 yaşın altına devredebiliriz. Tereddütsüz izleyebilirsiniz :)

@tiamath

4 yıl önce

6 / 10

Çocukluğumda bu filmi kaç kere izlediğimin sayısını vermek imkansız. Biraz nostalji yapmak için birazda mevcut çocuklarınıza keyifli vakit geçirmek için iyi bir tercih olabilir.

@delahoya

10 yıl önce

8.5 / 10

Şüphesiz ki çocukluğumuzun en komik filmlerinden biridir.Bana izlerken Kemal Sunal filmlerini andırıyor , çünkü her izlediğimde geçmişe götüren filmlerdendir ve defalarca izlesenizde sıkılmazsınız...
B

@buseeylul

10 yıl önce

Çocukluğumda belki de defalarca izlediğim, oyunlarını defalarca oynadığım, sonralarında yeniden çevirileriyle kalitesini az çok bozmayı başarmış bir filmdir.

O zamanların küçük şirin, ısırılası çocuğu Macaulay Culkin'inimiz ilerleyen zamanlarda çirkinleştiğini hatırladıkça bu konu için ayrıca hüzünlendiğim filminde ta kendisi. İzlemediyseniz muhakkak izleyin, eskiyemen güzelliğiyle aile komedisidir benim için Home Alone.

@maviucurtma

10 yıl önce

7 / 10

Çocukluğumun vazgeçilmezi... Hala daha televizyonda karşıma çıktığında kanalı değiştiremem.
M

@mbaran

12 yıl önce

5 / 10

En çok izlediğimiz filmdir muhtemelen. Her kış yayınlanırdı defalarca.
SPOILER

Evde Tek Başına filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Evde Tek Başına filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Evde Tek Başına filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL