5

122 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.3 (229.868 OY)

KONUSU
Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır.

Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir geli
... Devamı
Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır.

Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir.

Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük engel olarak gördüğü Daredevil’i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye’ı devreye sokar.

Bu arada yine Kingpin’in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil’ın yolları kesişir.
Ben Affleck

Matt Murdo...

Jennifer Garner

Elektra Na...

Colin Farrell

Lester / B...

Michael Clarke Duncan

Wilson Fis...

Jon Favreau

Franklin "...

Scott Terra

Young Matt

Ellen Pompeo

Karen Page

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@denihiszionlevi

3 yıl önce

5.1 / 10

çekimi çok iyi olmuş ama ben filmi uzun buldum. bu filmi marvel ve tüm diğer şeyler için çıldıran kuzenim açtığı için izledim. cidden güzel başlamıştı ve ilk bir saat fark etmeden geçiverdi ama sonra film yavaşladı saçmalıklar başladı. film seriye dönüşebilirdi bence ama sonunu yeni marvel filmlerinde olduğu gibi güzel oturtsalardı ve insanlara bittiğinde " ah ben bunun ikincisini istiyorum" dedirttirecek kadar keyif verseydi...

@fateless23

10 yıl önce

Senaryo çok üstün körü ama sahneler güzel ve kendini izlettirdi. Tam bir çerezlik.

@rinustalarin

10 yıl önce

4 / 10

Olmaya çalışan, ancak özellikle ana düşman eksikliği ve senaryo yavanlığından ötürü hiç de olamayan yegane süper kahraman filmidir kendisi.

Seneler önce izledik, işaretleyeyim dedim. İzlemezseniz fazla kaybınız olmaz bence.

Lafı fazla uzatmadan karantinaya almak, hastalığın yayılmasını önlemeye yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

@vfv

11 yıl önce

7.8 / 10

Gündüzleri avukat geceleri yargıç. Daredevil Marvel süper kahramanlarının en ilginç olanlarından biri. Görme yetisi olmayan bir kahraman. Korkusuzun Çocukluk zamanları, Yaşadığı olaylar babasıyla olan iletişimi, Neden kör olduğu gibi geçmişiyle ilgili Film sabırla derinlemesine hikayeyi bize sunuyor. Daredevil in aksiyon dolu hikayesini görmemiz için biraz beklemelisiniz. Filmin bu tavrını çok sevdim. Filmin karakterleri ise çok hoşuma gitti. Daredevil, Tam İsabet ve Güzeller güzeli elektra. Tam isabet ile ilk tanıştığımız sahne bir kötü karakter olmasına rağmen ona karşı sempati oluştu bende. Peki ya elektra. Korkusuzun güzeller güzeli sevgilisi. İlk tanışma sahneleri ve sonrasındaki kapışmaları çok hoştu heralde bu sahnelerin hiç biri unutulmaz. Tüm bunlardan sonra film Aksiyon modunda ilerlerken değişik olaylara şahit oluyoruz. Elektranın Eğitimde olduğu sahneler ve evanescense müzikleri eşliğ
... Devamı
Gündüzleri avukat geceleri yargıç. Daredevil Marvel süper kahramanlarının en ilginç olanlarından biri. Görme yetisi olmayan bir kahraman. Korkusuzun Çocukluk zamanları, Yaşadığı olaylar babasıyla olan iletişimi, Neden kör olduğu gibi geçmişiyle ilgili Film sabırla derinlemesine hikayeyi bize sunuyor. Daredevil in aksiyon dolu hikayesini görmemiz için biraz beklemelisiniz. Filmin bu tavrını çok sevdim. Filmin karakterleri ise çok hoşuma gitti. Daredevil, Tam İsabet ve Güzeller güzeli elektra. Tam isabet ile ilk tanıştığımız sahne bir kötü karakter olmasına rağmen ona karşı sempati oluştu bende. Peki ya elektra. Korkusuzun güzeller güzeli sevgilisi. İlk tanışma sahneleri ve sonrasındaki kapışmaları çok hoştu heralde bu sahnelerin hiç biri unutulmaz. Tüm bunlardan sonra film Aksiyon modunda ilerlerken değişik olaylara şahit oluyoruz. Elektranın Eğitimde olduğu sahneler ve evanescense müzikleri eşliğindeki sahneler büyüleyici diyebilirim. Bu sitede pek popüler bir film olmasa da benim çok sevdiğim bir filmdir ve tüm dünyada 180 milyon dolarlık hasılat elde etmiştir. Film bittikten sonra bekleyin ve bir sahne göreceksiniz. O sahne devam filminin geleceğinin sinyallerini olsa da Ben Affleck bir daha süper kahraman kostümü giymeyeceğini açıkladığı için yıllar geçmesine rağmen ve gişede başarılı olmasına rağmen devam filmi gelmedi. Ne diyelim sağlık olsun. Gelmesini isteriz tabi. Bir umut bekliyoruz. 10/ 8.0

@yorgun_nihilist

14 yıl önce

4 / 10

kanımca filmin en güzel yeri 63. dk.da yağmur altında, cenazede Evanescence'nin My Immortal şarkısının çalınmasıdır.
SPOILER

Daredevil filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Daredevil filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Daredevil filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL