8.2

140 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (88.824 OY)

KONUSU
Ricky Gervaisin yaratıcısı olup başrolünde yer aldığı After Life, eşi Lisayı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tonynin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakte ... Devamı
Ricky Gervaisin yaratıcısı olup başrolünde yer aldığı After Life, eşi Lisayı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tonynin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor. After Lifeın senaryosunu kaleme alıp yönetmen koltuğunda oturan Gervais, aynı zamanda Charlie Hanson ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstleniyor.

6 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler de yer alıyor. Ricky Gervaisin kendine özgü sert üslubunun yansımalarını fazlası ile göreceğimizi düşündüğümüz dizi, 8 Martta Netflixte yayınlanacak.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cokoprenses

1 ay önce

7.5 / 10

Dram yönü ağır basan ve duragan olmasına rağmen izleyiciyi içine çekebilen bir dizi. Umarım yeni sezonda gelir...

@matteroffact

5 ay önce

8.5 / 10

karakterler çok tatlıydı komedi dizisi diye izlemiştim ama baya dram içeriyor

@timkaptan

11 ay önce

8.7 / 10

Güzeldi. Bazı şeyleri açıklamakta örnek gösterilebilecek türden açıklığı vardı.

@bigamist

1 yıl önce

8.4 / 10

İkinci sezonu ilk sezon kadar güldürmüyor ancak çok daha duygusal :(
H

@hooojkin

1 yıl önce

Ricky Gervais nasıl bir insansa, nasıl bir komedyense öyle oynamış. Onu beğenmiyorsan diziyi de beğenemezsin.

@sadecevrim

1 yıl önce

7.9 / 10

Açıkcası ilk sezonu geldiği gibi izleyip çokta sevmiştim. Güzel espiriler olan hayatın içinden bir hikaye. İzlemesi yormuyor, akıyor. Tony karakteri ile dehşet üzülüyorsunuz. Acısını sizde yaşıyorsunuz. Bu açıdan da çok iyi. Yerel bir gazetede çalışıyor olmaları ve saçma sapan denecek türden kişileri, olayları haber yapıyor olmaları komik oluyor hatta. Fakat ikinci sezonu bir türlü izleyemiyorum. Çok istiyorum ama ne yazık ki bana üçüncü bölümden öteye gidemedim. Güzel dizi ama ben hazır değilim ikinci sezona. O yüzden belki bi ara bakarım tekrardan diyerek yarıda bırakıyorum.

@memudula

1 yıl önce

İzlerken mental anlamda çok zorlandım. Benimle aynı duyguları paylaşan birisini sinema camiasında görmek, acı verıcı bir tabloydu. İyi insanlar bu hayatta iyi insanları hayata geri döndürmek için varlar.Her iyi insan; iyi insanları yaratarak eksiliyor.Çok güzel bir diziydiiiiii be

@parfenrogojin

1 yıl önce

6 bölümlük mini dizi bir yandan Gervais'in hayata bakışını ve espri tarzını özetleyen olaylarla dolu bir yandan da bencilliğini bir kenara bırakarak yaşadığı acının da bedelini başkalarına ödetmemeye karar veren bir adamı anlatıyor. Naif, sempatik ve kolayca unutabileceğiniz bir dizi bu.

@paranselost

1 yıl önce

Ricky gervais stand up ta kalsaydı keşke HEP. Bu adamın filmlerine dizilerine bir şekilde farkında olmadan maruz kalıyorum. Hepsi de olmadı olmuyor.Sakın şu etiketlere aldanıp izlemeyin karısını kaybeden bir adam bu değil belli ki. Lens lens lens.

@2760889966651

1 yıl önce

6 / 10

ergen abartma timinin ürünü. yaş biraz ilerleyince bu kadar bağırarak mesajını verenlerden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

@calypso

2 yıl önce

İlk 3 bölümü biraz zorla izledim ama sonrası iyi toparladı.

@uniqueen

2 yıl önce

5 / 10

izlerken darlanan bi benim galiba

@paez

2 yıl önce

9.5 / 10

Ricky Gervais'in en iyi işi olmuş. louie ck gibi standupla kariyerine giriş yapan kişilerin dramaları her zaman kaliteli oluyor zaten. gervais'in extras'ı da çok başarılıydı. bu dizinin sihri cümle aralarında saklı. bunu anlayamanlar için sıkıcı, ağlak bir adamın dramı olarak görülmüş olabilir, ileride bir defa daha izlediklerinde belki daha iyi çözebilirler konsepti. denemeye devam.

@mertonses

2 yıl önce

5 / 10

Baş karakterimiz tam bir koca bebek. Ağlamaktan ve içi boş depresif naralar atmaktan başka bir şey yapmıyor. Ayrıca "stereotype internet ateisti" diye bir şey varsa kendisi tam olarak odur, dinle alakalı klişe ötesi replikler salladı seyirciye doğru. Ergenliğe yeni girdiyseniz size aydınlanma yaşatıp, ışık tutabilir. Bana tutmadı. İlk bölümde "fena değil sanki" demiştim ama gittikçe daha da kötüye gitti. Final ise izlediğim en dandik finallerdendi diyebilirim. Boş, anlamsız, klişe ve bu nedenlerden ötürü vurucu olmayı başaramıyor. İnsanlar finali izleyip umutlandığını falan yazmış bir de. Garipsedim. Sonra Netflix yapımı diziler hariç pek dizi/film kültürleri olmadığı sonucuna vardım. Umarım bir sezonla sınırlı kalır.
SPOILER

After Life dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

After Life dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

After Life dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL