8.5

107 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.5 (104.730 OY)

KONUSU

Bilim kurgu, fantezi, korku ve komedi gibi çeşitli türleri kapsayan bir kısa animasyon filmleri koleksiyonu.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tibetli

19 saat önce

8.6 / 10

diziyi büyük bir keyifle izledim. ikinci sezon bölüm sayısı daha az olması hayal kırıklığına sebep oldu. ilk sezon daha kafa açıcı bölümlerle doluydu

@mecnun_hammet

2 hafta önce

2. sezonu 14 mayıs 2021 de geliyor yine mükemmel olacak
Tamamen şahane

@rasteduh

1 yıl önce

10 / 10

8. bölüm şaheserdir. Diğer bölümlerde bir o kadar güzel ama tarih ile ilgili bir yazı okuduğum esnada İngiltere'nin buhar makinelerine dayalı ekonomik yükselişiyle ilgili bölüme geldiğimde 8. bölümü hatırladım ve bir kaç dakika boyunca mest olmuş halde diziyi düşündüm.

@philocine

1 yıl önce

8.5 / 10

Görseller kusursuz. Hikayelerin bazıları klişe ama yine de izlemesi keyifli. Benim favorim 3. bölüm : The Witness (büyüleyici bir sürreal şehir tasarımı)

@tiamath

2 yıl önce

8.4 / 10

Tim Miller ve David Fincher gibi bir çok alanda kendini kanıtlamış iyi isimlerin bulunduğu, her biri birbirinden bağımsız 18 bölümden oluşan genel olarak oldukça başarılı olduğunu düşündüğüm bir animasyon-dizi serisi.

Genel itibariyle absürt olarak bir konu seçilip işlenilmektedir. Çizimlerin son derece başarılı olduğunu söylemek gerek.

Özellikle üç robot,yoğurt, alternatif tarih son derece başarılı bulduklarım arasındadır. Diğer bölümlerde keyifli bir izlenim sunmaktadır. Bazı bölümlerde alakasız çıklaklık kullanıldığı kanaatindeyim. Fakat özellikle başta yazdığım iki ismin çizgi romanlarını okumuş olanlar bu animasyonlarınıda çok beğenecektir.

@iamgzde

2 yıl önce

Vuuuuu. Hoş, çok hoş. Ama neden kısa?

@iveseenitall

2 yıl önce

HA-Rİ-KA. İzleyin.

@furkandgn9

2 yıl önce

7.4 / 10

Teknik olarak cesur olunamamış bir iş var önümüzde. Hikaye anlatımında bolca klişe var, bu kadar kaliteli animasyonları böyle yetersiz kullanmaları beni üzdü.

2-3 bölüm dışında da pek bir twist yok. Bölümü izliyorsunuz ee iyiymiş deyip diğer bölüme geçiyorsunuz. Çerezlik bir iş olarak keyif veriyor.

@murhin

2 yıl önce

7.5 / 10

Farklı anlatım tarzı, cesur ve cüretkar sahneleri, başarılı animasyon ve görsel efekt teknolojileri ile diziyi oldukça beğendim. 18 bölüm su gibi aktı gitti. Her biri birbirinden farklı hikayeleri ile oldukça güzel bir antoloji serisi olmuş. Keşke 7-20 dakikalık bölümler yerine biraz daha uzun olsaydı. Ice Age, The Yogurt ve Alternate Histories bölümleri hoşuma gitti. Bölümler absürt yaklaşımları ile eğlenceliydi. Yapım ekibinin kedilere karşı da önemli bir sevgisi, saygısı varmış. İki bölümün başrolleri kediler olmuş.

@furkandgn9

2 yıl önce

Anlatım tarzının farklı olduğunu size düşündüren nedir? Ben anlatımlarda koca bir klişe gördüm çünkü.
SPOILER

Love, Death & Robots dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Love, Death & Robots dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Love, Death & Robots dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL