7.4

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (86.867 OY)

KONUSU

“Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor.

Lucifer Morn...

Chloe Decker

Dan Espinoza

Amenadiel

Mazikeen "Maze"

Charlotte Ri...

Malcolm Graham

Ella Lopez

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@gaffarson yazdı...

Paz, 23 Eki 2016, 19:28 (1 yıl önce)

Aslında güzel bir dizi ama şu alışılagelen her bölümde yeni bir dava çözme olayları maalesef bunda da var ve ilk sezonun ortasında csı ny a dönmeseydi iyiydi. Ayrıca dizide fantastik kısımlar başlarda çok daha bir izlenim verirken birden fantastik sahne arar olundu. Hani yapamıyor değiller yapmıyorlar   Bazı sahneler oldukça başarılıyken çoğu yerde ise anlamsız şeyler oluyor. Özellikle şu mucizevi olaylara verilen tepkilerin saçmalığı insanı resmen salak yerine koyan cinsten maalesef. Senaryoyu yetişkinler yazıp mola verdiklerinde de çocuklar devam etmiş sanki, garip. Başarılı sahneler fazla başarılı olduğu için de niye devamı yok kardeşim her bölümde ucundan iki şey gösterip kalan tüm bölümü vasat bir dizi şeklinde yediriyorsunuz diyor insan.   Bir ileri iki geri, birilerinin elinde ipleri, şeklinde bir dizi.  

@rinustalarin yazdı...

Çar, 03 Şub 2016, 04:09 (2 yıl önce)

8.4 / 10

bence baya eğlenceli olmuş bu. pilot bölümü çok başarılıydı, 2. bölümün de aşağı kalır yanı yok. Lucifer'ı canlandıran Britanya'lı aktörümüz cuk oturmuş role.   Puanı da çok iyi şimdilik. umarım iptal olmaz ya da yapımcılar saçmalamaz.

@dilarakrkmz yazdı...

Cmt, 15 Ağu 2015, 15:52 (3 yıl önce)

8.7 / 10

Lucifer'ı biraz daha sert tavırları olan biri olarak hayal etmiştim ama bu versiyonu da sevilmeyecek gibi değil.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Lucifer dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Lucifer dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Lucifer dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI