6.4

20 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (80.809 OY)

KONUSU

Fear the Walking Dead, The Walking Dead serisinden önce yaşananları anlatan televizyon dizisi. Dizide zombilerin öncesi ve virüsün ortaya çıkış ve yayılış süreçleri işlenmektedir.

Madison Clark

Nick Clark

Victor Strand

Daniel Salazar

Luciana Galvez

Travis Manawa

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@dilarakrkmz yazdı...

Paz, 10 Nis 2016, 22:17 (2 yıl önce)

  bu dizi bize öğretiyor ki dünyayı zombiler istila ettiğinde sizin hiç bir şeyden haberiniz olmayacak ve kafasının yarısı uçurulmasına rağmen yürümeye devam eden birini öldürmeye de bilirsiniz çünkü o da insan. travis beyin düşündüğüne göre. neyse en azından sezon finalinde bir şeyleri anlamaya başladı eski karısı ölünce.

@themis yazdı...

Paz, 18 Eki 2015, 14:56 (2 yıl önce)

1.8 / 10

The Walking Dead yokluğunda başlayıp bitirdiğim bir dizi olmuştur. Aslında fena değil ve gideri var diyebilirim. Hatta ileride daha da iyi hale gelebilir. Yani gösterilen karakterlerin gelişimini ve tereddüt ve korkusuzca zombiler ve zombilerden daha da tehlikeli hale gelmiş insanlarla savaştıkları ve öldürdükleri sahneleri merak ediyorum mesela. Son bölümde şiddete kesinlikle karşı aile babasının içinden bir anda bir terminatör çıkışını gördük. İleride bu karakterleri Rick ve ekibi gibi izlemek ilgi çekici olacaktır. İçimde bir yanda keşke iki dizideki karakterlerin yolları kesişse diyor.      Ayrıca son bölüm üzdü beni yaa. Henüz karakterleri tam benimseyemesem de zombi virüsüne yakalanmış adamın eski karısının (karakterlerin adları da aklımda değil böyle dıdının dıdısı şeklinde anlatmak da bir tuhaf oluyor :D) o ölmeden önceki ağlayışı etkiledi beni. İçini böyle çeke çeke.. Küçükken ağlayışım getirdi aklıma. İyi kotarmış orayı.

@havlayankuzu yazdı...

Sal, 06 Eki 2015, 22:12 (2 yıl önce)

İZlemeyen okumayabilir. Ama bence okusun.  Walking Dead gibi bunda da garabet bir aile dramı,aşk paralel dikdörtgeni ve birbirinden mandoloz karakterler var. Öğreniyoruz ki, Amerika'nın on beş günde çökmesinin esas sebebi, bir grup hipi eylemciyle, El salvadorlu bir berbermiş. Kolu,bacağı bağırsaklarından çıkmış bir adamın hala yaşıyor olabileceğine inanacak kadar saf,sevgi dolu bir aile babasıyla, onun nazi subayı spin offu yeni eşiyle, sevgi dolu aile babasının ex hatunu ve bir de bir sürü ergenler ergeni çolukları çocukları falan var. Karışık oldu diye düşünebilirsiniz ama hayır esas mevzu da böyle zaten. Takla atıyor. Amerikan ordusunda bir tane delikanlı coni falan vardı onu da doğradılar. Ancak yoklukta izlenebilecek bir zombi dramatik,aile paraleli....dizi mi denir bilmiyorum. Sizin yerinize izledim. Hadi yine iyisiniz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Fear The Walking Dead dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fear The Walking Dead dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fear The Walking Dead dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI