7.5

29 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (70.117 OY)

KONUSU
Zenginin ve güçlünün kuralları koyduğu sahil kasabası Neptunede, insanlar gün ışığına çıkmasını istemedikleri kirli çamaşırlarını sır gibi saklamak için her yola başvurmaya hazır. Ne var ki 17 yaşındaki dedektif çırağı Veronica da bu sırları teker teker aydınlatmaya kararlı. Eskiden Neptune Lisesini ... Devamı
Zenginin ve güçlünün kuralları koyduğu sahil kasabası Neptunede, insanlar gün ışığına çıkmasını istemedikleri kirli çamaşırlarını sır gibi saklamak için her yola başvurmaya hazır. Ne var ki 17 yaşındaki dedektif çırağı Veronica da bu sırları teker teker aydınlatmaya kararlı. Eskiden Neptune Lisesinin popüler gençlerinden biri olan Veronicanın hayatı en yakın arkadaşı Lily Kanein gizemli ölümünün ardından tepetaklak oluyor. Veronicanın babası ve kasabanın şerifi olan Keith Mars, Lilynin milyarder babası Jake Kanei şüpheliler listesine koyunca işine, eşine ve saygınlığına veda etmek zorunda kalırken, Veronica da arkadaşlarını ve de Lilynin ağabeyi olan sevgilisi Duncanı kaybeder. Böylece Veronica gündüzleri eski arkadaşlarının tacizlerine rağmen lisede derslerine devam ederken, geceleri bir yandan babasına yeni dedektiflik işinde yardımcı olup, bir yandan da arkadaşının katilini kendi yöntemleriyle bulmaya karar verir.
Kristen Bell

Veronica Mars

Jason Dohring

Logan Echolls

Francis Capra

Eli "Weevi...

Percy Daggs III

Wallace Fe...

Ryan Hansen

Dick Casab...

Teddy Dunn

Duncan Kane

Michael Muhney

Sheriff Do...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

1 yıl önce

8.2 / 10

1 yıl önce çekilmiş 4.sezondan yeni haberim oldu. 4x1’i izledim ama baştan izleme hevesi getirdi. Üç sezonu ve filmi kısa süre içerisinde izledim. Sonra dördüncü sezonu da bitirdim. Dördüncü sezonun sonu dolayısıyla insanlar hayalkırıklığına uğramış ve final bölümüne düşük puanlar vermişler. Kabul edilebilir. Ancak bu tamamen hayranların diziyi çok sevmesinden kaynaklı zaten. Dizinin ve filmin en sevdiğim özelliği; konular ve karakterler birbirine çok bağlı. 2007’de bitmiş dizinin 2020’de yeni sezonu çekiliyor ve kemik oyuncu kadrosu yer alıyor. Filmde 7 sene öncesinin konularına değiniyorlar. Son sezonda filme değiniyorlar. Çok keyifli dizi, hep devam etse izlemekten hiç vazgeçmem. Oyuncuların yıllar sonra yaşlanmış hallerini görmek bir nebze duygulandırdı. Dick Casablancas gibi itici bir karakteri bile sevdirebilen bir dizi.
M

@meltemceyhan

8 yıl önce

8.5 / 10

Geçenlerde filmini izledikten sonra diziyi özledğimi fark ederek oturup en baştan tekrar izledim. Günümüzdeki dizilerle kıyaslandığında dahi gerçekten güzel bir dizi. Keşke birkaç sezon daha devam etseydi. Filmin devamı gelir umarım.

@stiff

8 yıl önce

8.2 / 10

Çok güzel diziydi. Bu sene filmi geleceği için geçen sene yeniden izleyip, bitirdim. Özellikle Mr.Mars'ın hayranıyım. "Eğlenceli baba" figürü olmasının yanı sıra gizem çözücü özellikleri ile her gencin kabul edebileceği klasmanda bir baba olduğu için tebrik etmek isterdim. Kristen Bell'in çıtır halleri, her ne kadar şu anda da çok değişmemiş olsa da "Veronica Mars" hali bambaşkaydı. Diziden pek çok kaliteli oyuncu gelmiş,geçmişti. Filmini de sabırsızlıkla bekliyorum.
S

@sonofneptune

8 yıl önce

8.8 / 10

Senaryo pek matah değil fakat oyunculuklar olağanüstü. Özellikle Kristen Bell.
M

@mavimsi

10 yıl önce

7.5 / 10

Normal ayarda bir polisiye ve gençlik dizisi işte. Bazı oyuncuları çok dikkat çekiyor. Logan karakterindeki oyuncu mesela. Ya da Weevil Eli Navarro karakterindeki Francis Capra. Dikkat çekici replikler var. Bu çeşit dizilerin klişe özelliklerinden biri olan baş karakterin iç sesinin kullanılması uyuyor bu diziye. Üçüncü sezonda bitmiş olması çok yazık. Biraz zorlasalardı gelecek görüyordum aslında ben dizide.
SPOILER

Veronica Mars dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Veronica Mars dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Veronica Mars dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL