7.4

128 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (111.150 OY)

KONUSU
Mafyanın polisin içine, polisin de mafyanın içine yerleştirmiş olduğu köstebekler, yıllar boyu büyük bir gizlilik içerisinde işlerini yapmayı başarmışlardır. Ama artık teşkilatları içerisinde bir köstebek olduğunu her iki taraf da bilmektedir. Bundan sonra her iki köstebek için de tek bir amaç kalmı ... Devamı
Mafyanın polisin içine, polisin de mafyanın içine yerleştirmiş olduğu köstebekler, yıllar boyu büyük bir gizlilik içerisinde işlerini yapmayı başarmışlardır. Ama artık teşkilatları içerisinde bir köstebek olduğunu her iki taraf da bilmektedir. Bundan sonra her iki köstebek için de tek bir amaç kalmıştır: kimin gerçek köstebek olduğunu göstererek kendini aklamak.

Tüm dünyada oldukça beğeni kazanmış olan Hong Kong yapımı filmin etkileyici senaryosu ve , çok kısa bir süre içerisinde Hollywood'dan usta bir yönetmenin, Martin Scorsese'in filmin yeniden çevrimi olan Köstebek'i yapmasına neden oldu.
Andy Lau

Inspector ...

Tony Leung Chiu-Wai

Chan Wing Yan

Anthony Wong

Superinten...

Eric Tsang

Hon Sam

Kelly Chen

Dr. Lee Su...

Edison Chen

Lau Kin Mi...

Shawn Yue

Chan Wing ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 ay önce

6 / 10

Başarılı bir japon-polisiye filmi. Daha ergenliğe bile girmemiş üç küçük çocuğun çete lideri tarafından polis okuluna yazılması ve köstebeklerini daha o yıllarda teşkilatın içine sokmuş olan bir uyuşturucu örgütünün hem kendi içinde hemde polislerin içerisinde dönen köstebek istihbaratı ve bunların yakalanma sürecini işlemektedir. Filmin içinde kişilerin taraf değiştirmeleri ve düşüncelerini nasıl dejenere olduğu iyi işlenmiştir. Fazla aksiyon sahnesi barındırmamakla birlikte bir miktar gereksiz sahnede içermektedir. Ortalama bir film.
N

@necdet-kediseve

5 yıl önce

7 / 10

güzel polisiye. filmin afişini görünce ise şaşırdım, o kadını neden koydular bilmiyorum, izleyiciyi çeksin diye galiba. :S ayrıca the departed da bu filmin uyarlamasıdır, bakarsanız senaristleri aynı.

@foolmood

9 yıl önce

8.5 / 10

hong kong zaten iyi polisiyeler yapardı.bu filme laf atan taş olur taş.
N

@noloi

10 yıl önce

8.5 / 10

harika bir üçlemenin bir o kadar harika ilk filmi...her yönüyle şahane...amerikan versiyonu depertad oscar da aldı....ondan çok daha iyi olduğunu tekrara edelim....
SPOILER

Kirli İşler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kirli İşler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kirli İşler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL