7.5

67 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (131.082 OY)

KONUSU

Liberty Lisesi’nde trajik bir olay yaşanmıştır. Okulun yeni öğrencileri arasında bulunan Hannah, bazı arkadaşları tarafından zorbalığa maruz kalmıştır. Psikolojik olarak sarsılan genç kız çözümü intiharda bulmuş ve hayatına son vermiştir. Bu olayın etkileri yalnız lisenin öğrencilerinde değil, ailelerde ve okul yönetiminde de görülmektedir. Hannah’ın neden intihar ettiği ve buna kimlerin sebebiyet verdiği merak edilmektedir. Liberty Lisesi’nin öğrencilerinden biri olan Clay oldukça asosyal bir kişidir. İçine kapanık bir karaktere sahiptir. Çok fazla arkadaşı yoktur ve fazla iletişim kurma taraftarı değildir. Hayatına bir farklılık getirmiş olan Hannah’ı birebir olarak tanımaktadır. Genç kızın ölümünden sonra kendisini toparlayamaz. Bir gün evine bir kargo gelir. Büyük bir merakla kargoyu açar ve kutunun içinden birkaç adet kaset çıkar. İlk başlarda bu duruma bir anlam veremez, ancak kasetleri dinlemeye başladıktan sonra her şeyin farkına varır. Hannah intihar etmeden önce bu kasetleri kendisi doldurmuştur. Hannah’ın sesinden olan biten her şeyi öğrenebilecektir. Hannah intihar etmesinde payı olan herkesi bu kasette ifşa etmektedir. Çeviren: tribal

Dylan Minnette

Clay Jensen

Christian Navarro

Tony Padilla

Alisha Boe

Jessica Davis

Brandon Flynn

Justin Foley

Miles Heizer

Alex Standall

Justin Prentice

Bryce Walker

Devin Druid

Tyler Down

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (14)

@hamdicakir yazdı...

Çar, 11 Tem 2018, 00:06 (1 hafta önce)

Bu dizinin başında bu dizi şiddet, taciz, istismar, intihar, müstehcenlik, homoseksüalizm sahneleri vs. içerir yazmaları lazım. İçim dışıma çıktı. Yarıda bıraktım ve hiç başlamamış olmayı isterdim.

@ahmetdursun yazdı...

Pzt, 18 Haz 2018, 23:30 (1 ay önce)

7.9 / 10

1. sezona o kadar bayılmasam da yine de iyi olduğunu düşünüyorum. Ama 2. sezon yakın zamanda izlediğim en aptalca şeylerden biriydi. Kendi içinde bile çelişen bir sezondu. Örneğinpolarid kutusunu alması için en aptal ve en güçsüzleri olan Alex'i yollamaları. Bunun gibi daha pek çok saçmalık var ama hepsini yazmaya gerek yok.

@rinustalarin yazdı...

Paz, 27 May 2018, 00:08 (2 ay önce)

10 / 10

1987 doğumluyum. muhtemelen zamanıma denk düşen tüm Amerikan Gençlik dizilerini izlemişimdir. Dawson's Creek'ten O.C.'ye, Gossip Girl'den 90210'ya kadar (evet biliyorum en son örnek bayağı "bayağı" bir örnek) Bunun haricinde de bir çok diziye şöyle bir bakıp çıkmışlığım vardır. Bir çok romantik,, duygusal, karamsar film de izledim. Bir çok insanın gözyaşı dökmeyeceği filmde de gözlerimin dolmuşluğu da vardır. Ancak her nedense hiçbirinde bu dizide uğradığım kadar bir çöküntüye uğramadım. O nedenle dizi benim için ya 100 puan ya da "0" puan. bilmem anlatabiliyor muyum. 2. sezonu elbette ki ilk sezon kadar iyi değil ancak belki 2-3 şey haricinde de hiç zorlama olmuş hissine katılmadım. Hatta bazı şeylere açıklık getirilmesi rahatlattı bile. Oyunculuk ise geçtim böyle bir diziyi, bir çok yüksek bütçeli diziye bile taş çıkaracak düzeyde. Diyeceklerim bunlar. İyi seyirler.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

13 Reasons Why dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

13 Reasons Why dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

13 Reasons Why dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI