8.5

114 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.9 (253.381 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

ABD

Senaristler

Lisa Joy

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Karanlık bir gelecekte geçecek dizi, zengin kesime hitap eden bir eğlence parkını mekan edinecek. Yapay zekaların kullanıldığı, gelen ziyaretçilerin katılabildiği oyunlarla dolu bu parkta; vahşi batı macerası sunan kısımda bir sorun ortaya çıkacak. Eğlenmeyi uman müşteriler, peşlerindeki silahlı nişancıdan kurtulmaya çalışacaklar.

Evan Rachel Wood

Dolores Ab...

Thandie Newton

Maeve Millay

Jeffrey Wright

Bernard Lowe

James Marsden

Theodore "...

Ed Harris

Man in Black

Anthony Hopkins

Dr. Robert...

Tessa Thompson

Charlotte ...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (28)

@aglassofwine yazdı...

Paz, 01 Tem 2018, 01:18 (2 hafta önce)

10 / 10

2. Sezon finalinden sonra, bu yıl beni başka dizi kesmez artık dediğim nadir dizilerden biri. Hiç bir mantık hatası yapılmadan bu kadar derin konuların işlenmesi ve aynı zamanda izlerken - en azından kendi adıma - seyirciyi sıkmayıp, tam aksine merak ettiren bir dizi. Daha ikinci sezon yeni başlamışken 3.sezon onayını aldı. Yeni sezonu dört gözle bekleyeceğim. Yapımcılara da ayrıca teşekkür ederim.

@fantazyabikadin yazdı...

Paz, 29 Nis 2018, 21:06 (2 ay önce)

birkaç kişinin beğenmediği dizidir. zorlaya zorlaya 9. bölümde sevdim sanırım, ama aksiyon olmadığı için yine haz uyandırmıyor. dışarı çıkmak harikaysa neden içeri girmeye çalışıyorlar? kurguyu zorlayarak izletmek adına en uç noktaları yakalamaya çalışıp saçmalamaya çalıştıklarını düşünüyorum, son bölümde mantıklı saçmaladı, o da hiç aklımıza gelmeyecek noktalar keşfedip bize sundukları için beğendirtilmeye çalışılıyor. donuk, malzemenin çok olduğu, bunun görsel olarak yansıdığı ama konu seçimi mekan dekor ve benzerinin banal, beyin sarsmaya çalıştıklarından zorlatılan, oyuncuların da samimi oynamadığı kadrosundan ön yargılardan, insanları beğenmeye teşvik edecek yorumlardan dolayı sükse yapan dizi. değiştirme 1: zorlaya zorlaya 9. bölümde sevdim sanırım, ama aksiyon olmadığı için yine haz uyandırmıyor. dışarı çıkmak harikaysa neden içeri girmeye çalışıyorlar? bir gün sonra gelen değiştirme 2: kurguyu zorlayarak izletmek adına en uç noktaları yakalamaya çalışıp saçmalamaya çalıştıklarını düşünüyorum bugün. değiştirme 3: son bölümde mantıklı saçmaladı, sonunda sevdim diziyi. yeni sezon da başladı umarım artık beni tamamıyla kendine çeker.

@luis-bunuel23 yazdı...

Cmt, 07 Nis 2018, 15:58 (3 ay önce)

7 / 10

22 nisanda 2.sezonu geliyo umarım beklediğimize değer 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Westworld dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Westworld dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Westworld dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI