6.3

66 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (5.911 OY)

KONUSU
Hikaye, 1967’de, İstanbul’un eski semtlerinden birinde başlayan ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içerir.

Hikayenin odağında Akarsu Ailesi vardır. Anılan zaman içinde bu ailenin dağılması, aile bireylerinin bu dağılmadan aldıkları etkiler ve her birinin bu etkiler altında şekillene
... Devamı
Hikaye, 1967’de, İstanbul’un eski semtlerinden birinde başlayan ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içerir.

Hikayenin odağında Akarsu Ailesi vardır. Anılan zaman içinde bu ailenin dağılması, aile bireylerinin bu dağılmadan aldıkları etkiler ve her birinin bu etkiler altında şekillenen hayat hikayeleri sergilenir.

Denizci olan Ali Akarsu’nun, Hollandalı Carolin ile olan aşkı, karısı Cemile Akarsu tarafından öğrenilince, yaşanan büyük sıkıntılar ve bu durumun yarattığı olumsuz koşullar, Cemile, Ali ve çocukları üzerinde, hayatlarının geri kalanını şekillendirecek kalıcı etkiler bırakır. Hayat ve birbirleri ile olan mücadeleleri, bir çok travmanın izlerini taşıyarak, sürer.
Ayça Bingöl

Cemile Akarsu

Wilma Elles

Caroline E...

Aras Bulut İynemli

Mete Akarsu

Farah Zeynep Abdullah

Aylin Akarsu

Meral Çetinkaya

Hasefe Akarsu

Mete Horozoğlu

Soner Tala...

Mehmet Gürhan

Kemal Akarsu

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@asim_2

1 yıl önce

9 / 10

efsane

@masquerade

2 yıl önce

Ara ara açıp izlemekten kendimi alıkoyamıyorum bugün bir kaç sahnesine bakıyım derken yaklaşık 6 saattir kesitlerini izliyorum. Bu dizinin her karakteri öyle derinlikli ki her birisi için ayrı diziler yapılır. Her biriyle özel bağlar kurdum kendi kafamda. Bütün sezonları harika. Sadece bir ailenin fram hikayesi gibi gözüken ama aslında çok çok daha derin bir hikayesi olan bir dizidir öyle ki çocuklardan rastgele birini alıp sadece onun hayatı üzerine ayrı bir dizi çekilebilirdi bütün bu yoğun karakter hikayelerinin yanında dönemin siyasal düşüncesini vs. de yansıtmaya üstelik bunu edebi bir dille yapmaya çalışmıştır bu dizi. Oyunculukların inanılmaz iyi olduğu bir dizidir. Replikleri duygusallığı soundtrackleri harikadır. Benim için en iyi Türk dizisidir. Dizideki favori karakterim Salih Bademcinin mükemmel aktörlüğüyle Hakan karakteridir. Çok acı çekmiştir hep sevmiştir sevilmemiştir ama finalde mutlu olmuştur.

@ebrarity

3 yıl önce

efsaneler efsanesi
P

@pekipis

14 yıl önce

8 / 10

çok güldük :D

http://www.youtube.com/watch?v=GdEGzvVX7nc

hem birincilik necati nin hakkıydı yahu

@electronicarts

14 yıl önce

diziyi beğenerek izliyorum ama her hafta absürd bir hata yapıyorlar, biraz daha dikkat etsinler,
Y

@yok_daha_neler

14 yıl önce

!---spoiler---!

o ayakkabı var yaaa

!---spoiler---!

@ediylenbudu

14 yıl önce

Az önce biten bölüm ile (sanırım 17. bölüm) fantazyaya geçiş yaptı dizi, hayırlara vesile olsun. İstersen dünyanın en dolu dolu yaşamış adamı ol, hayatının dizisi 13, taş çatlasa 17 bölüm olur kardeşim.

!---aman öyle çok da önemli bir şey değil---!
Osman çırpınır, çırpınır, çırpınır...

Ali bakınır, bakınır, bakınır..
!---aman öyle çok da önemli bir şey değil----!

Bundan sonra gerçeküstü olaylar zinciri izleyenini bekliyor olur. Osman uçar falan, herkes birbirini öldürür ya da ne bileyim Aylin muhitten kovulan sürmeli adama varır.
SPOILER

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL