7.2

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (10.289 OY)

KONUSU
Sonradan Masters of Horror serisini de yapan Showtimeın, 93 yılında yine TV için yaptığı bir antoloji korku projesidir.

3 Film birarada yer almaktadır. Oyuncular listesinde ABDli korku ustaları irili ufaklı rollerde yer alıyor. İlk ve ikinci filmlerin yönetmeni, ve ayrıca projenin morgda geçen bağl
... Devamı
Sonradan Masters of Horror serisini de yapan Showtimeın, 93 yılında yine TV için yaptığı bir antoloji korku projesidir.

3 Film birarada yer almaktadır. Oyuncular listesinde ABDli korku ustaları irili ufaklı rollerde yer alıyor. İlk ve ikinci filmlerin yönetmeni, ve ayrıca projenin morgda geçen bağlantı bölümlerinin sunucusu John Carpenter. Üçüncü filmin yönetmeni ise Tobe Hooper.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ekopyen

2 yıl önce

6.9 / 10

Carpenter ve Hooper'ın cameo'larının yanı sıra Wes Craven ve Sam Raimi de kısa olarak filmde boy gösteriyorlar. Korku türünde yönetmenlerin sürekli birbirlerine selam vermesi, arka çıkması çok hoşuma gidiyor.

@ksantippe

9 yıl önce

bu film öyle bir film ki.. eğer 90 larda doğmuş 2000 li yıllar çocuğuysanız sizi pek açmaz.. 80 ler çocuğuysanız ve bu filmi ait olduğu yılda çocuk kafasıyla seyrettiyseniz sizin için 2000 lerde ayrı bir önem taşır.. haa son olarak böyle bir kadroda herhalde anca 30 yılda 1 biraraya gelir..

@anton

12 yıl önce

10 / 10

kimilerine göre carpenter'ın 90larda çektiği en iyi filmidir (ben in the mouth of madness'i daha çok sevmiştim). filmdeki üç öykü için de oldukça kaliteli denebilir. ki bana kalırsa arada john carpenter'ın sunumları da en az filmler kadar güzeldi. ve hatta ikinci sunuşta bayağı güldüğümü hatırlıyorum.

benzin istasyonu hikayesi benim aklımda yer eden en güzel parçaydı. ki bu bölümde 'bir korku filmi için gerilim atmosferi (efekt kullanmadan) nasıl yaratılır'ın gayet net cevabı verilmiş. ayrıca 90larda türkiye televizyonlarında korku serileri izlemiş olanlar için de hoş bir nostalji olacaktır. bulun, buldurun, izleyin derim ben.
SPOILER

Body Bags filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Body Bags filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Body Bags filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL