6.3

344 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (586.624 OY)

Vizyon Tarihi

29 Nisan 2011

Süre

1 Saat 55 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Marvel Stüdyoları film dünyasını yeni bir süper kahraman filmiyle genişletiyor: THOR. Bu destansı macera Marvel evreninde, günümüz Dünyası'ndan Asgard alemine kadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde bulunan Mighty Thor güçlü ama küstah bir savaşçıdır, Thor'un düşüncesiz hareketleri eski bir savaşın yeniden çıkmasına sebep olur. Thor ceza olarak Dünya'ya insanlar arasında yaşamak üzere gönderilir. Burada, kendi dünyasındaki en tehlikeli düşmanının Asgard'ın karanlık güçlerini Dünya'yı ele geçirmek üzere göndermesiyle Thor gerçek bir kahraman olmak için neyin gerektiğini öğrenecektir.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (32)

@hamdicakir yazdı...

Cmt, 09 Haz 2018, 15:45 (1 ay önce)

Thor'un dünyadaki değişimi hiç yedirilerek verilmemiş, Natalie Portman rezalet. Görsel öğeler ve sinematografi gayet iyi, izlediğime pişman değilim.

@1dilekerdogan yazdı...

Pzt, 10 Nis 2017, 02:12 (1 yıl önce)

Marvel bu filmle de adının hakkını doyurucu görselliğiyle kesinlikle veriyor. Akış yerinde, diyaloglar özenli, dövüş sahneleri olabildiğince abartılmamış.. Mitolojik bir film izleme hevesiyle başlayıp hayal kırıklığına uğrayanlara aldırmayıp dolu dolu görselliğe kendinizi bırakın derim. Ha unutmadan.. Natalie Portman tabii ki yine hüsrandı hep hüsran, ah be Natalieciğim!

@cerenezgi yazdı...

Per, 28 Nis 2016, 23:15 (2 yıl önce)

Karakterin(Thor) de mitolojinin de içine edilmiş bir film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Thor filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Thor filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Thor filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER