6.4

441 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (894.177 OY)

KONUSU
Marvel Stüdyoları film dünyasını yeni bir süper kahraman filmiyle genişletiyor: THOR. Bu destansı macera Marvel evreninde, günümüz Dünyası’ndan Asgard aleminekadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde bulunan Mighty Thor güçlü ama küstah bir savaşçıdır, Thor’un düşüncesiz hareketleri eski bir savaşın yeni ... Devamı
Marvel Stüdyoları film dünyasını yeni bir süper kahraman filmiyle genişletiyor: THOR. Bu destansı macera Marvel evreninde, günümüz Dünyası’ndan Asgard aleminekadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde bulunan Mighty Thor güçlü ama küstah bir savaşçıdır, Thor’un düşüncesiz hareketleri eski bir savaşın yeniden çıkmasına sebep olur. Thor ceza olarak Dünya’ya insanlar arasında yaşamak üzere gönderilir. Burada, kendi dünyasındaki en tehlikeli düşmanının Asgard’ın karanlık güçlerini Dünya’yı ele geçirmek üzere göndermesiyle Thor gerçek bir kahraman olmak için neyin gerektiğini öğrenecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

4 yıl önce

Bu dünyada kendisine bir yol çizmek isteyen biri işe önce hangi cehennemde olduğunu bilerek başlamalı.

@hamdicakir

6 yıl önce

Thor'un dünyadaki değişimi hiç yedirilerek verilmemiş, Natalie Portman rezalet. Görsel öğeler ve sinematografi gayet iyi, izlediğime pişman değilim.
D

@dilekerd0gan

7 yıl önce

Marvel bu filmle de adının hakkını doyurucu görselliğiyle kesinlikle veriyor. Akış yerinde, diyaloglar özenli, dövüş sahneleri olabildiğince abartılmamış.. Mitolojik bir film izleme hevesiyle başlayıp hayal kırıklığına uğrayanlara aldırmayıp dolu dolu görselliğe kendinizi bırakın derim.

Ha unutmadan.. Natalie Portman tabii ki yine hüsrandı hep hüsran, ah be Natalieciğim!

@cerenezgi

8 yıl önce

Karakterin(Thor) de mitolojinin de içine edilmiş bir film.
A

@asodiyolla

8 yıl önce

thor ve jane arasındaki ilişki(?) o kadar sığ ve saçma ki.ne ara görüp aşık oldun yahu.sırf bu bağlantıyı sağlam kuramadıklarından thor bile eğreti geldi.

canım loki,en iyisi sendin.
A

@anasumiobalatu

9 yıl önce

6.4 / 10

Loki olmasa film bir hiç olurdu.

@stiff

10 yıl önce

7.7 / 10

Büyük keyifle izledim. Bir kere zaten görselliğiyle beni tavlamayı başardı. Sonrasında hikaye böylesi bir efsaneye göre fazla sıcak kanlıydı. Romantizm işin içine girmeseymiş daha şık olurmuş ama neticede aşk satıyor. Pek çok film bunu kullanıyor zaten. Böyle bir filmi izlerken güldürmesini beklemezsiniz belki ama Thor güldürmeyi de başarıyor. Belki de bu yüzdendir ki; beklentilerimin fazlasıyla birlikte beğenimi de kazandı. Ayrıca Natalie Portman'ın gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum. Oynadığı her kötü her filmde; "Natalie Portman'a yakışmamış" tarzı yorumlar yapıyor. Neyse; Thor kötü film değil zaten.
D

@digeri

10 yıl önce

Şu kahramanın hakkını veremediniz ya daha ne diyeyim size? Rezil mi rezil 3 boyut görüntüler. Vasat bile olamayan bir hikaye. Çizgi romanlarını heyacanla okuduğum gerçekten bence en karizmatik kahramanlardan biri olan Thor ne hale gelmiş. Bırak o çekici sana tornavida seti bile fazla. Dünyada Thor'u oynayacak kimse kalmadı mı ayrıca? Natalie Portman hangi filmde oynadığının farkında bile değil bence Vendetta'nın setinden gelmiş gibiydi sürekli. Antony Hopkins bile olmamış daha ne diyeyim?

@mehtap6

11 yıl önce

Hic gerek yok izlemeye. Görsellik var ama onun dışında güzel birsey yok..

@fthgzl79

11 yıl önce

Kadro güzel..Thor rolündeki aktörde yakışmış rolüne..İyi vakit geçirmek için birebir..10/7,7
H

@honorable

11 yıl önce

6.5 / 10

Görsel efektlerin fena olmadığı ama boş zamanında izlemenizi tavsiye ettiğim fantastik bir film. Natalie portman çok sırıtmış ayrıca :S

@vfv

11 yıl önce

Marvelden babam çıksa yerim dersem abartmış olmam. Çizgiroman uyarlamaları her zaman hoşuma gitmiştir. Aslında Çizgi roman uyarlaması sevdam Örümcek adam filmiyle başladı. Daha önce yapılmış olan batman ve super man filmlerini izlediğim halde çizgiroman filmlerini sevmiyordum fakat yıl 2002 olduğunda örümcek adam ile tanıştıktan sonra çizgi roman uyarlaması olan filmlerin yönü bir anlamda değişti. Kalite arttı. Bu anlamda Örümcek adam da milat kabul edilebilir. O dönemden beri yapılan tüm çizgi roman filmlerini izledim. Belki 1 veya 2 tane kaçırmış olabilirim. Artık Amerikan sinemasının altın madeni haline geldi. Adamlar yüz milyon dolarlar harcayarak bu sektöre ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar. Kalite arttıkça artmaya devam etti. Thor gerçekten büyük maliyetlerle yapılmış müthiş görsel efectleri olan teknik anlamda son derece başarılı mükemmel bir film. Ve gişedeki başarısıyla tüm dünyada ses getirdi. Filmin devam niteliğinde o
... Devamı
Marvelden babam çıksa yerim dersem abartmış olmam. Çizgiroman uyarlamaları her zaman hoşuma gitmiştir. Aslında Çizgi roman uyarlaması sevdam Örümcek adam filmiyle başladı. Daha önce yapılmış olan batman ve super man filmlerini izlediğim halde çizgiroman filmlerini sevmiyordum fakat yıl 2002 olduğunda örümcek adam ile tanıştıktan sonra çizgi roman uyarlaması olan filmlerin yönü bir anlamda değişti. Kalite arttı. Bu anlamda Örümcek adam da milat kabul edilebilir. O dönemden beri yapılan tüm çizgi roman filmlerini izledim. Belki 1 veya 2 tane kaçırmış olabilirim. Artık Amerikan sinemasının altın madeni haline geldi. Adamlar yüz milyon dolarlar harcayarak bu sektöre ne kadar önem verdiklerini gösteriyorlar. Kalite arttıkça artmaya devam etti. Thor gerçekten büyük maliyetlerle yapılmış müthiş görsel efectleri olan teknik anlamda son derece başarılı mükemmel bir film. Ve gişedeki başarısıyla tüm dünyada ses getirdi. Filmin devam niteliğinde olan ikincisi çıkacaktır. Filmde en dikkat çeken oyuncu ise Kötü adam Loki. Onu daha önce izledim mi bilmiyorum belki de fark etmedim fakat bu filmde hayran kaldım. Oyunculuk süper. Haliyle Yenilmezler filminde bile bir sürü süper kahramanımıza karşı Kötü adam olarak o seçildi. Ve kök söktürdü kahramanlarımıza. İkinci filmde aklından neler geçecek merak ediyorum ama ben Lokinin bir kahramana dönüşeceğini düşünüyorum. İki kardeş bir gün bir arada çarpışacaklardır. 10/ 8.0

@lowen

11 yıl önce

6.3 / 10

Film çok net çizgilerle ikiye ayrıldı benim için.Filmin Asgar'da geçen kısımları ne kadar iyiyse,Dünya üzerinde geçen kısımları o kadar kötü olmuş.Son dönemde çıkan süper kahraman filmlerinin ortak sıkıntısı,kahramanların dünya üzerinde düştüğü durumu iyi yansıtamamak gibi geliyor bana.Ya bi duygu eksik ya da dünya ne Superman'a ne de gökten düşecek bir tanrı'ya hazır değil:)

@arkturomeda

12 yıl önce

8.3 / 10

Kurgu aslında harikaydı ,ne kadar arada klasik amerikan filmi sahneleri olsa da.Fakat Natalie Portman'a o karakter gerçekten hiç olmamıştı ,çerezlik film sayılır.
H

@hepileri

12 yıl önce

sen böyle büyük bir serinin en malzemeli bölümünü çekmeye kalkış elinde buyuk bir butçe olsun özel efektler falan gırla gitsin üstüne filmin bu kadar reklamı yapılsın bununda üstüne natalie portman anthony hopkins gibi ilahlar oyuncu kadronda bulunsun sonuçta boyle tırt bir film çıksın , milyon dolarlık şampiyonluğa oynayacak takımın küme düşmesi gibi bişey....
SPOILER

Thor filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Thor filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Thor filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL