Baş Belası

(1996)

The Cable Guy

Film 1 Saat 36 Dk. Komedi, Dram ABD 24 Ocak 1997

6.4

125 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (178.899 OY)

KONUSU

Sevgilisi evlenme teklifini reddedince Steven yeni bir eve taşınır. Sıra yeni evine kablolu televizyon bağlatmaya gelince bunu en ucuz hatta bedava yoldan halletmeye karar verir. Bunun için de çatlak Douglas’ı çağırır.

Jim Carrey

The Cable Guy

Matthew Broderick

Steven M. ...

Leslie Mann

Robin Harris

George Segal

Steven's F...

Diane Baker

Steven's M...

Ben Stiller

Sam Sweet ...

Eric Roberts

Eric Roberts

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@maximumgore

1 yıl önce

7.5 / 10

Jim Carrey'nin harika bir "Somebody to Love" cover'ını bulunduran film.

@tiamath

2 yıl önce

7.5 / 10

Bir kimsenin bir başkasına ne derece musallat olabileceği ile ilgili sınırları zorlayan bir film. Tabiki Jim Carrey'in komedi filmi performansını dile getirmeye bile gerek yok. Oldukça ince esprileri barındıran ve yer yer başarılı göndermelere yer vermiş bir filmdir. Özellikle kareoke sahnesi ayrı bir efsane. Puanın altında kalmış bir film.

@yasar

10 yıl önce

7 / 10

jım carrey varsa o filmde illaki kendini izlettirecek bişey vardır farklı bi senaryosu jim carreyin her filminde oldugu gibi iyi oyunculugu filmi çerezlik hoş vakit geçirmeye yarıyacak bi film yapmış

@innuendo

11 yıl önce

Jim Carrey'nin Grace Slick gibi şarkı söylediği sahne çok iyiydi :)

@soysuz

12 yıl önce

10 / 10

tam gülmeyi unutuyorken bu film çıktı karşıma.

@vfv

12 yıl önce

6.6 / 10

Ben Stiilerin yönetmenliğini yaptıgı film komedi ile başlayıp sonlara doğru pskolojik gerilim olarak ilerledi. Jim Carrey ise her filminde oldugu gibi inanılmaz bir performans sergiliyor..Ben stiller ise filmde küçük bir rolu vardı ama ordaki olayı bir türlü çözemedim neden vardı ? amacı neydi? Ayrıca filmde bazı eski filmlere de gönderme yapmayı da ihmal etmemişler.Mesela Kevin Konstner ın Su Dünyası adlı filminin berbat oldugunu söyleyen bir Jim carrey vardı filmde. (Bu görüşe bende katılıyorum)... Ve film biterken bir mesaj göndermeyi ihmal etmiyor.Zaten izlediğim Tüm Jim carrey filmleri her zaman toplumsal yararlı göndermeler yapıyor. Kısacası filmde Tam bir başbelası olan Jim carrey in olaganüstü performansına şahit oluyoruz.10/ 7.0

@wdyfml

13 yıl önce

8.5 / 10

Bana göre Jim Carrey'nin en iyi ve en komik filmi. Verdiği mesajlar, göndermeler, Jim Carrey'nin her zamanki harika mimikleri bu filmde tavan yapmış. Ama ilginç bir şekilde en beğenilmeyen filmi aynı zamanda, özellikle bu filmle ilgili yönetmeni (ve harika sahnesiyle(!) aynı zamanda oyuncusu)Ben Stiller'in epey ağır eleştiri alması çok şaşırtıcıdır. Sadece rüya sahnesi bile komedi tarihinin en iyileri arasına girmesine hak kazandırıyor:)
Y

@yok_daha_neler

15 yıl önce

6.9 / 10

sahne arkasında kalmış tozlu raflarda kalmış bir film. komik bir film pişman olmazsınız
P

@palinkk

15 yıl önce

7.7 / 10

İMDB ve çeşitli sitelerde oldukça düşük bir puan almasına rağmen klasik Jim Carrey komedilerinden sağlam bir alt metinle ayrılan bir film. Televizyona olan bağımlılığımızı, hayatımızın nasıl TV nin yönlendrmesiyle yaşadığımızı göstermesi açısından bence hakettiği ilgiyi görememiş bir film.
SPOILER

Baş Belası filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Baş Belası filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Baş Belası filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL