Gündüz Nöbeti

(2006)

Dnevnoy dozor a.k.a Day Watch

Film 2 Saat 12 Dk. Aksiyon, Fantastik Rusya 12 Ekim 2007

6.1

45 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (33.590 OY)

KONUSU
En karanlık savaş gün ışıgında verilecek!

Sadece bir şey barış ve Armageddon arasında dayanabilecek; ışığın ve karanlığın ordularını kontrol altında tutan Gündüz Nöbetinin olağanüstü ajanları... Kıdemli gündüz nöbeti memurunun oğlu karanlık tarafa doğru saf değiştirince, hayal gücünün ötesindeki ku
... Devamı
En karanlık savaş gün ışıgında verilecek!

Sadece bir şey barış ve Armageddon arasında dayanabilecek; ışığın ve karanlığın ordularını kontrol altında tutan Gündüz Nöbetinin olağanüstü ajanları... Kıdemli gündüz nöbeti memurunun oğlu karanlık tarafa doğru saf değiştirince, hayal gücünün ötesindeki kuvvetler serbest kalır ve dünyanın kaderi ince bir dengede asılı kalır.

Sergei Lukyanenkonun bestseller bilim kurgu romanından uyarlanan film fantastik üçlemenin ikincisi olma özelliğini taşıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@havlayankuzu

12 yıl önce

Timur Bekmambetov sınırlı malzemeyle çok önemli işler başarabilen bir adam. Onun elinde basit bir elfeneri, doğaüstü bir silah haline gelebiliyor,mesela. Çaresizlikten midir,yoksa özel olarak mı bunu yapmayı tercih ediyor bilinmez,ama her ne maksatla olursa olsun, türü içinde sıradışı bir tat yakalamış kendisi. Wanted’da bazı asimilasyon emareleri seziliyor gerçi. Umarım,çabuk toparlar.Ancak Bekmambetov’un başına bundan sonra ne gelirse gelsin, çocuksu ayrıntılar ve simgeler üzerine kurulmuş fantastik unsurlarla dolu "Dozor" serisi şimdiden kült pozisyonuna yerleşmiş olmalı. Rus fantastik edebiyatında da ayrı bir yeri var bu serinin. İzlemekle yetinecekseniz Gece Nöbeti ile başlayınız,aksi takdirde hiçbir şey anlamamanız olası. Üçüncü filmi de bekliyoruz. En kısa sürede.
SPOILER

Gündüz Nöbeti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gündüz Nöbeti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gündüz Nöbeti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL