6.4

30 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (27.769 OY)

KONUSU
Las Vegasın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm olumsuzluklara da şahit olmak üzere...Milyonlarca dolarlık bir ekonominin dönüşüm halinde olduğu Las Vegasta bu ticaretin etkisiyle oluşmuş bir yaşa
... Devamı
Las Vegasın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm olumsuzluklara da şahit olmak üzere...Milyonlarca dolarlık bir ekonominin dönüşüm halinde olduğu Las Vegasta bu ticaretin etkisiyle oluşmuş bir yaşam tarzı var. The Fast and the Furious adlı hit filmin yazarı Gary Scott Thompson imzalı Las Vegas, seks, şiddet, dolandırıcılık ve aşırı duygusallık arasında şekillenen bu dünyayı mercek altına alıyor. Las Vegas kumarhaneler dünyasının en iyi güvenlik şefi olarak ün yapmış eski CIA ajanı Ed Deline (James Caan) ekibiyle birlikte Montecito Resort & Casinonun güvenliğinden sorumlu. Edin himayesindeki eski deniz subayı Danny McCoy (Josh Duhamel) ise şefinin aksine bu işte oldukça yeni. Görevleri, kumarhanede hile yapanları ve gereğinden fazla şanslı olanları tespit etmek, bunun yanı sıra paralı ve bonkör müşterilerin rakip kumarhaneler tarafından çalınmasına engel olmak.
Josh Duhamel

Danny McCoy

Vanessa Marcil

Samantha M...

Molly Sims

Delinda De...

James Lesure

Mike Cannon

James Caan

Ed Deline

Nikki Cox

Mary Connell

Mitch Longley

Mitch Sassen

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@khresimos

11 yıl önce

7 / 10

vegas'ta olan vegas'ta kalır:)
T

@turan_sert

12 yıl önce

9 / 10

görsele hitap eden, enerjik bir kadrosu olan, konu zenginliği olan bir diziydi. İyi vakit geçirmemizi sağladı. James Caan kaybolunca büyüsünü biraz yitirdi. Tom Selleck de kendine göre bir karekter ama biz o sürekli gergin ve timsah gülüşlü baba yöneticiye alışmıştık biraz.
SPOILER

Las Vegas dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Las Vegas dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Las Vegas dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL