8.5

11 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.7 (8.139 OY)

KONUSU
National Geographic; Black Swan, Requem for a Dream ve Mother! filmlerinin yönetmeni Darren Aronofsky ile bir araya gelerek üzerinde yaşadığımız Dünya gezegenini daha önce hiç tanık olmadığınız bir yöntemle ve sinematik bir anlatımla karşınıza çıkartıyor. Çekimleri 100 hafta kadar süren yapım, kamer ... Devamı
National Geographic; Black Swan, Requem for a Dream ve Mother! filmlerinin yönetmeni Darren Aronofsky ile bir araya gelerek üzerinde yaşadığımız Dünya gezegenini daha önce hiç tanık olmadığınız bir yöntemle ve sinematik bir anlatımla karşınıza çıkartıyor. Çekimleri 100 hafta kadar süren yapım, kameraları şimdiye kadar hiç olmadıkları yerlere yerleştirerek Dünya yüzeyini mikro ve makro ölçekte gözlemlememize olanak sağlıyor. Görselliği ile izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak Sıra Dışı Bir Kaya, yaşamın ne kadar kırılgan, bir o kadar da sürprizlerle dolu, ender bir yapı olduğunu gözler önüne serecek. Dramatik hikaye anlatımının gerçek bilimle buluşması tüm dünya ile aynı anda izlenecek. Ünlü aktör Will Smithin sunuculuğuyla izleyicileri dünyada ve uzayın derinliklerine bir seyahate çıkaracak olan Sıra Dışı Bir Kaya, ilginç bir şekilde her şeyin birbiriyle bağlantı halinde olduğu Dünyanın sıra dışı hikayesini, tüm kozmik alanda Onu neyin özel kıldığını ve nasıl yaşamla dolup taştığını anlatıyor. Dünyanın büyük resmini görme şansını yakalamış bir grup astronotun anlatımıyla renklenen seri, onların kişisel anılarıyla benzersiz bir bakış açısı sunuyor.
Will Smith

Himself - ...

Chris Hadfield

Himself (a...

Jerry Linenger

Himself (a...

Nicole Stott

Herself (a...

Mae Jemison

Herself (a...

Leland Melvin

Himself (a...

Michael J. Massimino

Himself (a...

Jeffrey A. Hoffman

Himself (a...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ahmet_beyin_cek

4 yıl önce

9.5 / 10

Muhteşem bir seri. Uzay ve dünya hakkında birçok başarılı belgesel var fakat bu seri konuyu ele alış biçimine göre diğerlerinden biraz ayrılıyor. Müzikler ve görseller harika. Her bölümün her dakikasında ufkum biraz daha genişledi. Yapanların eline sağlık.
SPOILER

Sıra Dışı Bir Kaya dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sıra Dışı Bir Kaya dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sıra Dışı Bir Kaya dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL