Sukeban deka

(1985 - )

a.k.a High School Superheroine

Dizi 25 Dk. Aksiyon, Dram Japonya

0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (40 OY)

KONUSU
Asamiya Saki, okuldan uzaklaştırıldığı gibi hapse atılmış asosyal bir sukeban’dır. Polis içindeki gizli bir birimin şefi, kendisine polisin görev ve yetki alanı dışındaki okullarda işlenen suçları araştıracak, gerekirse de cezalandırıp tutuklayacak özel bir polis görevlisi olması karşılığında özgürl ... Devamı
Asamiya Saki, okuldan uzaklaştırıldığı gibi hapse atılmış asosyal bir sukeban’dır. Polis içindeki gizli bir birimin şefi, kendisine polisin görev ve yetki alanı dışındaki okullarda işlenen suçları araştıracak, gerekirse de cezalandırıp tutuklayacak özel bir polis görevlisi olması karşılığında özgürlüğünü geri kazanmasını ve annesinin çarptırıldığı idam cezasının hapse çevrilmesine dair bir teklifle karşısına çıkar. Özgürlüğüne kavuşmayı zerre umursamayan uyumsuz ve saldırgan Saki kendisi için şantajdan farksız bu görevi istemeyerek de olsa kabul etmek zorunda kalır.

Bir süre sonra geçmişin gölgeleri arasından okula geri dönen Saki, güçlendirilmiş seramikten yapılma Yo-Yo’su ile adaleti sağlamak için savaşmaya ve suçluları cezalandırmaya başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

Sukeban deka dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sukeban deka dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sukeban deka dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL