Yaratıcı
|
Doug Langdale
Candie Langdale
Ben Jones
|
Yönetmen
|
Alfred Gimeno
Derek Lee Thompson
|
Senarist
|
Matt Wayne
Charlotte Wilson Langley
Gene Grillo
Jeffrey Reddick
Atsuko Tsuji
Candie Langdale
Doug Langdale
Chris Barger
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
Eric Bauza
Admiral Nochi / Chikabuma / Kagehito / O-Dokuro (ses)
|
Mela Lee
Lady Fuwa / Toshiko / Hana / Warbotto (ses)
|
SungWon Cho
Lord Kogane / Head Keisatsukan / Warimashi (ses)
|
|
|
|
Müzisyen
|
Kyle Aaron
, Junko Ueda
, Mike Penny
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Catherine Lombardo
, Elaine Figueroa
|
Finans
|
Jennifer Tucker
|
Sorumlu Yapımcı
|
Ben Jones
|
Ses Tasarımcısı
|
Heather Olsen
, Roxane Bebeaume
, Adrien Inglebert
, Lucas Olivieri
|
Ses Mühendisi
|
Jason Sharrow
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Melissa Ellis
, Fil Brown
|
Ses Mikseri
|
Oren Hadar
, Joshua Minyard
|
Diyalog Editörü
|
Robbi Smith
|
Müzik Editörü
|
Michael T. Ryan
|
Orkestra Şefi
|
Jeff Toyne
|
Yapımcı
|
Judge Plummer
, Cyril Le Pesant
, Alex Soto
, Kimberly Dennison
|
Karakter Tasarımcısı
|
Armance Amy
, Célia Plassat
|
Animasyon Süpervizörü
|
Damien Gaillardon
|
Baş Karakter Tasarımcısı
|
Baptiste Gaubert
|
Görsel Tasarımcısı
|
Juliette Moreau
, Karine Buge
|
Görsel Geliştirme
|
Marty Isenberg
, Henry Gilroy
, Simon Baek
, Khang Le
|
Animasyon Yönetmeni
|
Nilesh Kadu
|
Yapım Sorumlusu
|
Samiullahuseni Peerzade
, Siddhant Varude
|
Üretim Hizmetleri
|
Nicolas Atlan
, Michael Clear
, Sidonie Dumas
, Keith Goldberg
, Rob Hackett
, Ben Jones
, Terry Kalagian
, Candie Langdale
, Doug Langdale
, Christophe Riandee
, Mike Richardson
, Chris Tongue
, James Wan
, Alex Soto
, Milind D. Shinde
|
Yapım Koordinatörü
|
Neil Jhaveri
, François de Chateleux
, Krutika Shinde
, Geetanjali Thorat
|
Diğer
|
Meredith Layne
, Jan Nizen
, Rakesh S. Patil
, Nairye Apelian
, Marie-Pierre Ferrand
, Jean Baptiste Lère
|
Sanat Yönetimi
|
Khang Le
, Thomas Perkins
, Augusto Barranco
, Gary Hartle
, Ed Li
, Irineo Maramba
, Andrei Sitari
, Keo Thongkham
, Britney Thoreson
, Patrick Archibald
, Roy Burdine
, Tanner Johnson
, Ryan Magno
, Frank Paur
, Dave Prince
, Leonard Robledo
, Chris Rutkowski
, Derek Lee Thompson
, Scooter Tidwell
, Michael Wetterhahn
, Tim Eldred
, Dan Fausett
, Vince Aparo
, Alan Caldwell
, Micah Gunnell
, Carole Holliday
, Brad Rader
, Nas Pasha
, Jake Hollander
, Sol Choi
, Brianne Drouhard
, Antony Mazzotta
, Joshua Covey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Elaine Figueroa
, François de Chateleux
, Catherine Lombardo
|
Görsel Efektler
|
Jev Belyaev
|
Editoryal Hizmetler
|
Alexander Wu
, Joelle Kristy
, Jonathan Liebert
|
Oyuncu Seçimi
|
Meredith Layne
|
İkinci Birim
|
Jérémie Apperry
|
Ses
|
David Bonilla
, Fil Brown
, Melissa Ellis
, Gabe Gelbrecht
, J. Lampinen
, Rob Pratt
, Jason Sharrow
, Robbi Smith
, Gordon Suffield
, Dustin Burford
|
Animasyon
|
Simon Bau
, Manish Kumar
, Nicolas Guilloteau
|
Yapım Yöneticisi
|
Shari B. Ellis
, Mahendra Upadhyay
, Payal Thakkar
, Ankita Roy Bari
|
Müzik
|
Aiko Fukushima
, Michael T. Ryan
, Jeff Toyne
, Tom Strahle
, Jason Brandt
, Christopher Carmichael
, Oren Hadar
, Joshua Minyard
, Andrew Raiher
, Marcus Sjowall
, Sandro Friedrich
, Chris Tedesco
, Timo Chen
, Josh Plotner
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Eric Weynberg
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Mo Davoudian
, Nilesh Sardesai
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Aniket Jaiswal
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jérémie Apperry
|
Yardımcı Editör
|
Kimberly Convy
, Trevor Smith
|
Işık Süpervizörü
|
Simon Bau
, Ravindra Adate
|
Set Yapımcısı
|
Shivani Vishwakarma
, Audrey Fine
|
Yönetici yapımcı
|
Daniel Fujii
, Candie Langdale
, Chris Tongue
, Keith Goldberg
, Michael Clear
, Christophe Riandee
, Rob Hackett
, Stan Sakai
, Milind D. Shinde
, Sidonie Dumas
, James Wang
, Terry Kalagian
, Doug Langdale
, Nicolas Atlan
, Siddhie Mhambre
, Mike Richardson
, James Wan
|
Yapım Muhasebecisi
|
Keila Torres
, Jan Nizen
, Anne-Laure Michnik
|
Genel
|
Nas Pasha
, Marion Leblanc
, Alvin Antony
, Ritesh Sarkar
, Rohit Pandey
, Tatiana Rosen
, Juliette Moreau
, Eric Cesbron
, Philippe Carrere
, Timo Chen
, J. Lampinen
, Jason Brandt
, Thomas Martin
, David Bonilla
, Taisuke Kimura
, Gordon Suffield
, Christopher Carmichael
, Biplab Paul
, Jérémy Violier
, Santosh Shetty
, Rohan A. Jadhav
, Nidell Durham
, Joelle Kristy
, Aeolan Kelly
, Alexander Wu
, Tanner Johnson
, Milena Blin
, Aiko Fukushima
|