8

28 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (48.102 OY)

KONUSU

İnsan ırkının devamı, tüm farklılıklarına rağmen biraraya gelmek zorunda kalan 2 yabancıya bağlıdır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@film-duce

3 yıl önce

Hayatımda bir Amerikan dizisine hiç bu kadar gülmemiştim. İlk üç bölüm bilemediniz dört bölüm aşırı komikti ama zamanla sıkmaya başladı. Dizinin ismiyle çelişen bir senaryo ortaya çıktı. Keşke ilk bölümlerdeki havayı koruyabilselerdi.

@gundula

3 yıl önce

İnsana kısa gelen -20 dk kadar- bölümlerden oluşuyor. Dünya'ya virütik kıran girse ve tek başına kalsan ne yaparsın? Diğer insanların katılmasıyla eğlenceli olmuş. Ben sevdim açıkçası...

@trango

3 yıl önce

Dizi eğlenceli ve merak ettirici şekilde başladı. 1. sezonun ortalarında biraz sıkıcı hale geldi ve ben de bari bugün izlerim izleyebildiğim kadar biraz şans tanıyıp yarın izlemem, derken o şansı güzel değerlendirdi ve müthiş bir sezon sonu oldu. Az evvel 2.sezona başladım ve 2.sezon da çok eğlenceli başladı. Umarım devamı da 1.sezondaki gibi olmaz, derslerini umarım almışlardır. Şimdilik biraz sabır şartıyla başlanabilir dizi olarak tavsiyemdir.
M

@max-manus

4 yıl önce

6.5 / 10

böylesi post-apokaliptik bir hikayede mizah, 20 dakikalık bölümlerle çerezlik, eğlencelik bir dizi fikri gayet hoş olmuş. lakin ilk 1-2 bölümdeki eğlenceli, sevimli hava sonra gittikçe kayboldu, hikayeyi boğdular, gereksiz mevzularla oyalanıp sezonu doldurdular. bence potansiyelinin çok altında kaldı, yazık oldu. yeni sezon keyifli olur mu bilemiyorum, her türlü takıp edicem ama pek de bi' şey beklemiyorum bu diziden artık.

@iliiif

4 yıl önce

10 / 10

kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi 20 dakikalık sıkılmak yok bol bol gülmek var bir insan ancak bu kadar talihsiz olabilir izleyin gençler
SPOILER

The Last Man on Earth dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Last Man on Earth dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Last Man on Earth dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL