6.3

44 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (120.901 OY)

KONUSU
Güçlü oyunculuğuyla Gene Hackman (Unforgiven) ve gişe sansasyonu yaratan Denzel Washington (Training Day) şüphesiz bir hit olan Denizde İsyan’da başrolleri paylaşıyorlar.

Hayatında saçmalığa hiç yer olmayan yetenekli Yüzbaşı Frank Ramsey (Hackman) ve yeni atanan ilk subayı Ron Hunter (Washington) g
... Devamı
Güçlü oyunculuğuyla Gene Hackman (Unforgiven) ve gişe sansasyonu yaratan Denzel Washington (Training Day) şüphesiz bir hit olan Denizde İsyan’da başrolleri paylaşıyorlar.

Hayatında saçmalığa hiç yer olmayan yetenekli Yüzbaşı Frank Ramsey (Hackman) ve yeni atanan ilk subayı Ron Hunter (Washington) global bir krizin tam ortasına düşerler. Radikal milliyetçilerin 3. Dünya Savaşı’nı başlatmakla tehdit ettikleri Rusya’ya giden bir nükleer denizaltıyı yönetmektedirler. Fakat füzelerini fırlatmaları emrini veren doğruluğu onaylanmamış bir mesaj aldıklarında, Ramsey ve Hunter emirlerin geçerliliği konusunda çatışırlar. Burunlarının ucundaki nükleer tehlike, denizaltında çıkan ayaklanma ve bütün mürettebatı birbirine düşüren anlaşmazlığı çözmek, dünyanın kaderine karar verecekti.

Dünya çapında bütün seyirciler tarafından bir hit olarak değerlendirilen Denizde İsyan, gelmiş geçmiş en iyi aksiyon filmleri arasında su yüzeyine çıkıyor.
Denzel Washington

Lt. Comman...

Gene Hackman

Captain Fr...

Matt Craven

Lt. Roy Zi...

George Dzundza

Chief of t...

Viggo Mortensen

Lt. Peter ...

James Gandolfini

Lt. Robert...

Rocky Carroll

Lt. Darik ...

Jaime Gomez

Officer of...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ibrahimguney45

8 ay önce

8 / 10

Denzel ve Hackman'den kötü bir oyunculuk beklemiyordum zaten ama beklentimin üzerinde bir filmdi, aldığı puandan fazlasını hak ediyor bence.

@nisayaren

1 yıl önce

7.6 / 10

Film boyunca arkadaki karayip korsanları müziği ne, gaipten mi duyuyorum diye düşündüm meğersem hans zimmer iş başındaymış

@tiamath

2 yıl önce

7 / 10

Oldukça sürükleyici bir film. Kendi içerisinde, japonya’ya iki atom bombası atma konusunda doğrumu yaptık yanlışmı yaptık gibi sorguları, savaş zamanında herşey düzenli iken savaşmak mı yoksa kaosta savaşmak mı önemlidir gibi unsurların da betimlenmiş olması filmi bir nevi dolu dolu hale getirmektedir. İçerdiği büyük klişe olan rus-amerikan güç çarpışması dışında, deniz altı torpido ve şaşırtma roketleri gibi unsurların çıktığı sahneler izlerken epeyi gerilim oluşturmaktadır. Oyunculukların başarılı olmasıyla birlikte ortalamanın üzerinde bir film denilebilir.

@oneetimee

8 yıl önce

Bir an olan gene hackmana olacak diye korkmadım degil ama beyaz siyah kardeştir bunu bilmeyen kalleştir

@cruachan

9 yıl önce

6.9 / 10

Oldukça akıcı sürükleyici bir film iki ustadan çok iyi bir heyecan fırtınası.

@aheyahey

15 yıl önce

8.5 / 10

gayet sürükleyici bi film.. denzel washington ve gene hackmen birlikteliğinden kötü bi film çıkmasını zaten düşünmüyordum, yanılmadım
SPOILER

Denizde İsyan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Denizde İsyan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Denizde İsyan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL