Yönetmen
|
James Isaac
|
Senarist
|
Robert Mailer Anderson
Zack Anderson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
India Isaac
Haight Street Cult Girl #1 (as India Hudson-Isaac)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ty
Cult Girl (as Ty Brenneman)
|
|
|
|
|
Elektrikçi
|
Marc Anderson
, Paul Harris
|
Silah Koordinatörü
|
Bruce McLeod
|
Silah Danışmanı
|
John Karlovich
, Paul Tiu
|
Yardımcı Editör
|
Aldo Mora-Blanco
|
Set Kostümcüsü
|
Chris Proctor
|
Video Assist Operatörü
|
Andy Neddermeyer
|
Işık Şefi
|
Mark A. Lewis
, Robert E. Powell
|
Set Şefi
|
Doni McMillan
|
Diyalog Editörü
|
Jon Caxton
|
Yeşil Sorumlusu
|
Richard A. Hunt
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Natalie Tyler
|
Makyaj Sanatçısı
|
Marc Tarasco
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Sara Irving
|
Kuaför
|
Brittany Gonzales
|
Sanat Yönetimi
|
Garrett Lowe
, Dale Haugo
, Richard A. Hunt
, Patrick Ludden
, Doni McMillan
, Anna Rogers
, Natalie Tyler
, Jona Tochet
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Andy Newell
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Dionne Lotivio
|
Mekanik Tasarımcısı
|
Bryan Dewe
|
Dış Sesler Editörü
|
Quinn Alvarez
, Ryan Sibitz
|
Görsel Efektler
|
Mathieu Archambault
, Sarah Barber
, Barb Benoit
, Dennis Berardi
, Matt Daly
, Thai Son Doan
, Anand Dorairaj
, Rebecca Forwood
, Matt Glover
, Isabelle Langlois
, Sarah McMurdo
, Christophe Pacaud
, Mila Patriki
, Trevor Pickard
, Sebastien Proulx
, Kevin Quatman
, Matt Schofield
, Alison Schouten
, Sally Sherwood
, Safia Siad
, Brendan Taylor
, Sebastien Veilleux
, Danny Wagner
, Mark Walas
, Kevin Wallace
, Brianne Wells
, Andy Chan
, Ian Chriss
, Carolyn Shelby
|
Dublörler
|
Clay Cullen
, Phil Culotta
, Steve Kelso
, Paul M. Lane
, Michael Owen
, Spiro Razatos
, Rex Reddick
, Justin Sundquist
, Shawn Patrick Lane
|
Diğer
|
James F. Adams
, Tad Agnew
, Mark Bosia
, Patrick Brice
, James Chandler
, Sharlene Duale
, Ami Francis
, Jessie Francis
, Elise Ganz
, Gary Gero
, Antonio Graña
, Jennifer Henderson
, Bob Henningsen
, John Karlovich
, Daniel Lee
, Dionne Lotivio
, Rachel McIntyre
, Bruce McLeod
, Dave Moorer
, Aldo Mora-Blanco
, Holly Nelson
, Juliet Osman
, Lucy Ramirez-Ewart
, Ryan Schubert
, L. La Mar Stewart
, Paul Tiu
, Jona Tochet
, Paul Wood
, Daryl Anthony Harper
, Yovel Schwartz
, Ryan B. Young
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Gene Alford
, Scott E. Corly
, Jim Morange
, John Proctor
|
Mekan Yöneticisi
|
Sharlene Duale
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Armstrong
, Sean Barton
, Karl T. Hirsch
, Lee Hughes
, Trevor Lewis
, Tom Mayclim
, Aldo Mora-Blanco
, Dave Muscat
, Nick Paulozza
|
Kostüm Sorumlusu
|
Judy Feil
, Chris Proctor
, Deirdre Scully
|
Kamera Teknisyeni
|
Gavin Ames
, Marc Anderson
, James Beaumonte
, Maurice Beesley
, Michael Best
, Claudia Bestor
, Phil Bowen
, Peter Chrimes
, Dino Corti
, Jim Flynn
, Matt Fortlage
, Hue Freeman
, Mark Gutterud
, Paul Harris
, Arien Hatch
, Mike Helbig
, Kenneth 'Spike' Kirkland
, James Laxton
, Anne Lee
, Mark A. Lewis
, Robert 'Boomer' McCann
, Igor Meglic
, David Mong
, Andy Neddermeyer
, Larry Nielsen
, Jason Michael Noel
, Tony Olivieri
, Onofrio Nino Pansini
, Robert E. Powell
, Mark Reilly
, Patrick Ryan
, Chris Shellenberger
, Terry Sullivan
, Marc Wall
, Jeremy Wong
, Ryan Schubert
|
Ses
|
Quinn Alvarez
, Todd Beckett
, Steve Bissinger
, Roberta Bratti
, Jon Caxton
, Mark Gingras
, Jamie Gould
, Robin Harlan
, Ellen Heuer
, Andy Newell
, Dan Olmsted
, Jason Perreira
, Fred Runner
, Ryan Sibitz
, Conrad Slater
, Andrew Tay
, Mike Woroniuk
, Paul Germann
|
Yardımcı Butafor
|
Anna Rogers
|
İkinci Birim
|
Alexander H. Gayner
, Mitch Kelleher
, Michael McCue
, Gregory Kent Simmons
, Justin Sundquist
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jason Black
|
Makyaj Sorumlusu
|
Aurora Bergere
, Nancy J. Hvasta Leonardi
, Sara Irving
, Marc Tarasco
, Danny Wagner
|
Yapım Sanatçısı
|
Geoffrey Kirkland
|
Sinematografi
|
Adam Kane
|
Yaratık Tasarımı
|
Danny Wagner
|
Özel Efektler
|
Thomas A. Barone
, Lisa Franklin
, Jeff Gilliam
, Kimberley Anne Miller
, Justin Sindicich
, I.J. Van Perre
, Carol Bauman
, Don Bies
, Mark Buck
, Sean M. Casey
, Bryan Dewe
, Nelson Hall
, Mike Jobe
, Tom Sindicich
, Peter Stolz
, Danny Wagner
, Mark Walas
, Melanie Walas
|
Ses Tasarımcısı
|
Andy Newell
|
Set Dekorasyon
|
Kris Boxell
|
Set Yapım Asistanı
|
Antonio Graña
, Rachel McIntyre
, Paul Wood
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Geoffrey Kirkland
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sarah McMurdo
|
Yönetici yapımcı
|
Robert Mailer Anderson
|
Yazar
|
Robert Mailer Anderson
, Zack Anderson
|
Müzik Yönetmeni
|
Les Claypool
|
Yapımcı
|
James Isaac
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Igor Meglic
|
Müzik
|
David E. Russo
, Jonathan Beard
, Les Claypool
, Mark Willsher
|
Görüntü Yönetmeni
|
Adam Kane
|
Kostüm Tasarımı
|
Aggie Guerard Rodgers
|
Set
|
Mike Helbig
, Michael Best
, David Mong
, Dino Corti
, Kenneth 'Spike' Kirkland
, Jason Michael Noel
|
Butafor
|
Patrick Ludden
|
Üretim Hizmetleri
|
James Chandler
, Sandy Reed
, Robert Mailer Anderson
, Rory Enke
, James Isaac
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Robert 'Boomer' McCann
, Peter Chrimes
|
Dolly Sorumlusu
|
James Beaumonte
, Marc Wall
, Hue Freeman
|
Işık Asistanı
|
Terry Sullivan
, Patrick Ryan
|
Yapım Koordinatörü
|
Sharlene Duale
|
Yangın Teknisyeni
|
Peter Stolz
|
Kamera Yükleyici
|
James Laxton
|
Oyuncu Seçimi
|
Nancy Hayes
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Matt Daly
, Sarah Barber
|
Baş Kostümcü
|
Deirdre Scully
|
Dijital Ortam
|
Tom Mayclim
, Lee Hughes
, Nick Paulozza
, Trevor Lewis
|
Steadicam Operatörü
|
Gavin Ames
|
Müzisyen
|
Jonathan Beard
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ami Francis
, Rebecca Forwood
|
Boom Operatörü
|
Conrad Slater
|
Müzik Editörü
|
Mark Willsher
|
Ses Mikseri
|
Fred Runner
|
Senaryo Süpervizörü
|
Erica Headley
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Brendan Taylor
|
1. Kamera Asistanı
|
Mark Gutterud
, Larry Nielsen
, Phil Bowen
, Mark Reilly
|
Set Sağlıkçısı
|
Dave Moorer
, Holly Nelson
|
Kameraman
|
Onofrio Nino Pansini
, Tony Olivieri
|
Görsel Efekt Editörü
|
Brianne Wells
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andrew Tay
, Todd Beckett
, Mike Woroniuk
, Jason Perreira
, Dan Olmsted
|
Baş Kuaför
|
Nancy J. Hvasta Leonardi
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Tom Sindicich
|
Genel
|
Ellen Heuer
, Judy Feil
, Aurora Bergere
, Robin Harlan
, Elise Ganz
, Peter Armstrong
, Dave Muscat
, Mila Patriki
, Dan Olmsted
, Andy Greenberg
, Jona Tochet
, Tad Agnew
, Matt Fortlage
, Kevin Quatman
, Jim Flynn
, Maurice Beesley
, Anne Lee
, Arien Hatch
, Ryan Schubert
, Jessie Francis
, Bob Henningsen
, Juliet Osman
, James F. Adams
, Daniel Lee
|