5.2

55 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (239.094 OY)

KONUSU
Dar pantalonu, sevimli uzun botları ve muhteşem yetenekleriyle Napoleon Dynamite yeni nesil bir kahraman. Napoleon günlerini mitolojik hayvanları çizerek geçirir. Napoleon’un hayatına iki yeni arkadaş girer ve bu yeni üçlü sınıf başkanı seçimini kazanmak ve sınıftaki çocukların en çılgın hayallerini ... Devamı
Dar pantalonu, sevimli uzun botları ve muhteşem yetenekleriyle Napoleon Dynamite yeni nesil bir kahraman. Napoleon günlerini mitolojik hayvanları çizerek geçirir. Napoleon’un hayatına iki yeni arkadaş girer ve bu yeni üçlü sınıf başkanı seçimini kazanmak ve sınıftaki çocukların en çılgın hayallerini gerçekleştirmek için bir kampanya başlatırlar. Eğer Pedro tüm yaz boyunca burnu havada gezmeye devam ederse, Napoleon gizli silahını ortaya çıkaracaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kerimapaydin

5 yıl önce

1 / 10

En kötü filmlerin bi olayı vardır bir çekiciliği vardır ve bu nedenle aşırı kötü olmalarına rağmen bir şekilde kült olmayı başarabilirler ve izlenebilirler. Bunlardan biri The Room'dur kaç kere olsa o filmi izleyebilirim mesela. Ancak bu film en kötülerden biri olamayacak kadar kötü. Aşırı sığ, rezalet oyunculukların olduğu aşırı itici karakterlerin olduğu yayınlanmayı hak etmemiş olan rezalet bir film.
G

@gourcuff72

9 yıl önce

2.5 / 10

çok kötüydü
C

@chavdar

9 yıl önce

9.5 / 10

gelmiş geçmiş en başarılı ve özgün amerikan komedi filmi. karakterlerin absürdlüğü insanı gülmekten kırıp geçiriyor. film hakkında yapılan kötü yorumlara aldanıp izlememezlik etmeyin.

@okgokg

12 yıl önce

1 / 10

Hayatımda izlediğim en sıkıcı ve en kötü filmlerden bir tanesi. Kesinlikle uzak durun, aldığı puan ufak bir şok gecirmeme neden oldu.

@babelfish

16 yıl önce

5.8 / 10

dikkat: filmi izleyecek olanlar için uyarı: sakın "cast" yazısını görünce film bitti diye kapatmayın! yoksa en sonda çıkan "2 ay sonra" bölümünü göremezsiniz..
SPOILER

Napoleon Dynamite filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Napoleon Dynamite filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Napoleon Dynamite filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL