7

56 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (25.852 OY)

KONUSU
Geçmişini inkar ederek Budapeşte metrosunda bilet kontrolörü olarak çalışan Bulcsu, bir yolunu bulup yeraltından paçasını kurtarmak ister. Ama ayı kılığına girmiş bir kızla yaşaması muhtemel bir aşk, hiç görülmeyen bir seri katil ve neredeyse gerçek dışı kara komedi ve aksiyon dolu olaylar yolunu ke ... Devamı
Geçmişini inkar ederek Budapeşte metrosunda bilet kontrolörü olarak çalışan Bulcsu, bir yolunu bulup yeraltından paçasını kurtarmak ister. Ama ayı kılığına girmiş bir kızla yaşaması muhtemel bir aşk, hiç görülmeyen bir seri katil ve neredeyse gerçek dışı kara komedi ve aksiyon dolu olaylar yolunu keser

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
E

@emrechik

4 yıl önce

8.2 / 10

Bu filmin puanını düşürmeyin arkadaşlar zihin açıcı dialoglar var.Bu film köprü görevi görüyor.Arkadaşlar izleyin film direk beyinde keşfete düşüyor.

@gaffarson

6 yıl önce

Absürd bir film olması yanında müzikler gerçekten başarılı. Tarzı da kesinlikle herkese hitap edemeyecek düzeyde ama en yavaş ilerleyen sahnelerde bile sıkılmadan keyifle izlenebilen değişik bir yapım olmuş. Kült sınıfında yerini çoktan almış bir yapım.

@mayweda

9 yıl önce

7.9 / 10

Sonunun bir yere bağlanmadığını düşünmüyorum.Yerli yerinde bir final yaptı.

@kahvesigarafilm

9 yıl önce

8.1 / 10

soundtrackları için bile izlenmesi gereken bir film günlerce şarkı listenizden düşmeyecek soundtracklara imza atmışlar filme gelirsek eğer başarılı olmuş saçma sapan amerikan filmlerine zaman ayırıp izlemek yerine farkli tarzdaki bu filmi izleyin derim.

@gizelda

9 yıl önce

7.5 / 10

İlginç ve özgün bir filmdi.

@vegidemiyorum

9 yıl önce

sonu bi yere varmayan, gizem filmi mi olsa yoksa dram-romantik sosyofobi konulu bi film mi olsa karar verilememiş bir eserdi aslında. ama yine de izlediğime pişman olmadım. filmin çok etkileyici bir atmosferi var. izleyin derim. iyi seyirler.
E

@erduardo

12 yıl önce

nedense bilimkurgu filmi tadını verdi. genel olarak hani hiç bir şeyi tam söylemeyen filmler vardır ya, öyle bir tarafı var, ama beni rahatsız etmedi, tersine zorlamaya gitmediği için daha iyi olmuş gibi. bazı çekimleri özellikle beğendim. herkesin seveceği bi film değil, ama en azından tercihleriye farklı olan bir film. sıkılmadan izledim.
SPOILER

Control filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Control filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Control filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL