7.3

154 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (6.555 OY)

KONUSU
Mülayim hayatı başarısızlıklarla dolu bi odacıdır. Bütün hayatı gittiği hastanede raporlarının karışması ve çok yakında ölüceği haberini almasıyla değişir. Aynı anda milli piyangodan da büyük ikramiyeyi kazanan Mülayim bundan sonra korkusuzluğuyla bambaşka bi insan olur ve etrafa nam salar. Ancak he ... Devamı
Mülayim hayatı başarısızlıklarla dolu bi odacıdır. Bütün hayatı gittiği hastanede raporlarının karışması ve çok yakında ölüceği haberini almasıyla değişir. Aynı anda milli piyangodan da büyük ikramiyeyi kazanan Mülayim bundan sonra korkusuzluğuyla bambaşka bi insan olur ve etrafa nam salar. Ancak hemen sonra öğrenirki hasta değil aksine çok sağlıklıdır. Fakat geri dönülmez bir yola girmiştir artık Mülayim.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@sanli_goztepe

1 yıl önce

10 / 10

En iyi en komik Kemal Sunal filmleri arasında yer alır tam bir kahkaha tufanı bir film

@ustilago

8 yıl önce

bugune bugun kenefler kralı tamiz konuşacak degilya ,gaddar kerim e attıgı bozuk para çalımı tarihin akışını değiştirmiştir,siz yine teberru diye yazın

@cruachan

8 yıl önce

8.4 / 10

Bombacı mülahimin çiçek sulamada çığır açtığı film, replikleri unutulmaz bu filmin, çocukken aldığım keyfi seneler sonra yine verebiliyor bana.

az kalsın onu ezecek olan kamyoncu öleceksin be öleceksin. Aaaa sen nerden biliyorsun öleceğimi, daha kimseye söylemedim ki.:))

@erez

9 yıl önce

Yine eleştirisini yapmış , en sevdiğim Kemal Sunal filmlerinden biridir.Natuk Baytan'ın etkisi kendini zaten belli eder.

Patron:(Bağırarak)Yazıklar olsun sana o kadar ekmek yediriyorum.Karşılığında masama sinekleri sıçtırıyorsun!

layim:Ama patron böyle bağırırsan ağzınada sıçarlar :)

Mesala yani :)

@spike

10 yıl önce

8.2 / 10

yönetmen natuk baytan'ın kendine has kafasını her sahnede hissedersiniz. replikler ise ayrı yaratıcıdır, senarist de bambaşka. sanıyorum en sevdiğim kemal sunal ve natuk baytan filmidir.
C

@caligula_1

10 yıl önce

9.8 / 10

şimdiki komik film çekenlerin dillerinden düşmeyen ''sokağın dilini yakalamaya çalıştık'' ı yakalayıp avuçlarının içinde tutan bir film.Kemal Sunal'da komik ile komedyen(komedi oynayan) arasındaki farkı gösterip, resmen düşman çatlatıyor.

@lowen

11 yıl önce

7.1 / 10

Kendi tuttuğu kiralık katilinden kaçan bir adamın komik hikayesi,özellikle öleceğini sandığı zamanlarda yaptığı kahramanlıklar çok keyifliydi..
SPOILER

Korkusuz Korkak filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Korkusuz Korkak filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Korkusuz Korkak filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL