7.1

60 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (74.916 OY)

KONUSU
Hızlı Eddie Felson olarak heyecan veren, küstah, sokaklarda ava çıkan ahlaksız bir kişiliktir, bilardo salonlarında eline ıstaka alanları soymak için peşlerine düşer. Mükemmel olduğunu ispatlamak isteyen Eddie, Bert Gordon tarafından korunan efsanevi Minnesota Fats’i arayıp bulur. Yalnız aşk yaşayan ... Devamı
Hızlı Eddie Felson olarak heyecan veren, küstah, sokaklarda ava çıkan ahlaksız bir kişiliktir, bilardo salonlarında eline ıstaka alanları soymak için peşlerine düşer. Mükemmel olduğunu ispatlamak isteyen Eddie, Bert Gordon tarafından korunan efsanevi Minnesota Fats’i arayıp bulur. Yalnız aşk yaşayan bir kadın Eddie’nin hayatını değiştirebilir, ama Eddie ödemesi gereken bedel ne olursa olsun Minnesota Fats’i yenmeden dinlenmeyecektir.

New York Times tarafından 1961 yılının en iyi 10 filmi içerisinde gösterilen, ve iki ayrı Akademi Ödülü kazanan bir film!

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kingcool

2 yıl önce

10 / 10

İhtiras ve Hırsı bu kadar güzel anlatabilen bir film daha yoktur.

@manas

6 yıl önce

Kaybetmek ve kazanmak üzerine insanı oldukça düşündüren bir film. Başarılı insanlar hep kazananlar mıdır? Ya da bir müsabakada yenilmiş oyuncu aslında kaybetmiş midir? Yaşamınızı sorgulayıp dersler çıkarabileceğiniz bir film. 30 yaşında izleyince daha iyi anlıyor insan. İnsan ne için yaşar para? zafer? ya da aşk? cevabını filmi izleyince daha iyi anlıyoruz.

Paul newman ve george scott çok iyi oynamışlar. Söylendiğine göre filmde gerçekten hayranlıkla izlediğimiz vuruşları oyuncuların kendileri yapmışlar. Metod oyunculuğu bu galiba.
I

@itsatwap

7 yıl önce

8 / 10

başta paul newman olmak üzere jackie gleason, piper laurie ve george c. scott harika iş çıkarmışlar. bilardo üzerine yapılmış en iyi film olmasının yanında, ki bu alanda örnek gösterebileceğimiz pek fazla yapım da yok, oldukça başarılı bir dolandırıcılık ve dram örneği the hustler. eksi yön olarak filmin seyir zevki yüksek sahnelerinin dışında kalan iç bunaltıcı kısımlarının seyirciyi de bunalttığını söyleyebiliriz ama diğer yandan anlatmak istediğini anlatma babında filmin bu alanda da amacına ulaşmış oluyor. zaman ayırılması gereken filmlerden.

@fthgzl79

7 yıl önce

8.6 / 10

Tahminimden çok daha iyi bir film seyrettim..Salt bilardo oyunu yok filmde,hayatın ta kendisi var..Bu bakımdan usta oyuncularla çekilmiş bu film,mutlaka izlenmeli..10/8,3
SPOILER

The Hustler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Hustler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Hustler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL