6

17 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (101.649 OY)

KONUSU
David Lightman, çevresiyle iyi ilişkileri olan, meraklı bir gençtir. David, bir şirkete ait sandığı bilgisayar sistemini hack ederek, orada bulduğu bir bilgisayar oyununu oynamaya başlar. Ancak onun oyun sandığı şey, aslında Amerikan’ın askeri savunma sisteminde yer alan ve nükleer füzelerin kontrol ... Devamı
David Lightman, çevresiyle iyi ilişkileri olan, meraklı bir gençtir. David, bir şirkete ait sandığı bilgisayar sistemini hack ederek, orada bulduğu bir bilgisayar oyununu oynamaya başlar. Ancak onun oyun sandığı şey, aslında Amerikan’ın askeri savunma sisteminde yer alan ve nükleer füzelerin kontrolünü sağlayan bir simülasyondur. Basit bir savaş oyunu oynadığını düşünen genç hacker, kendini Üçüncü Dünya Savaşı’nın içinde bulur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@asdf_13

3 yıl önce

7.5 / 10

Geçen yıl okuduğum ready player one kitabında çokça bahsedildiği için aklımda yer etmişti bu film.

Şu sıralar gerçekçi olmayan filmleri 10 dakka içinde kapatırken bu filmin ilk 1 saati boyunca eğlenerek ve baya baya moda girerek izledim. muhtemelen ilk başlardaki oyunculukların tiyatral havadan uzak ve sade olmasındandır.

Tabi devamında özellikle olgun aktörlerin oyunculukları ve filmin didaktik replikleri fazla gözüme battı. yine de tamamlayabildim. o dönemlerde yaşasaydım muhtemlen hayranı olurdum bu filmin.

@darkpassenger

10 yıl önce

7.4 / 10

Çok sürükleyici bir film. Gerilim anlamında daha fazlasını bekleyemezsiniz bir filmden, başından sonuna kadar sizi ekrana bağlıyor. Vermeye çalıştığı güzel mesajları da cabası. Öte yandan çok zekice kurgulanmış bir film değil, senaryodan çok bir şey beklenilmemeli yinede film belli bir mantığa oturtulmuş oyüzden anlamsız şeylerle karşılaşmıyorsunuz. Çerezlik bir film, hoş vakit geçirilebilir.
SPOILER

Savaş Oyunu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Savaş Oyunu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Savaş Oyunu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL