6.2

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (27.167 OY)

KONUSU
Boston’dan Los Angeles’a doğru seyreden, Amerikan Havayolları’na ait yolcu uçağı,garip bir fırtınaya yakalanarak hiçliğe karışır. Olayın şokuyla kendilerinden geçen yolcular uyandıklarında mürettebat ve birçok yolcunun ortadan kaybolduğunu fark ederler. Sadece 10 kişi bu anormal olaydan sağ kurtulab ... Devamı
Boston’dan Los Angeles’a doğru seyreden, Amerikan Havayolları’na ait yolcu uçağı,garip bir fırtınaya yakalanarak hiçliğe karışır. Olayın şokuyla kendilerinden geçen yolcular uyandıklarında mürettebat ve birçok yolcunun ortadan kaybolduğunu fark ederler. Sadece 10 kişi bu anormal olaydan sağ kurtulabilmiştir.

Kör bir kız,bir öğretmen,bir müzisyen,gizemli bir yazar,bir makine işçisi,bir işadamı,bir İngiliz,takım elbiseli bir manyak ve kim olduğu belli olmayan bir uykucudan müteşekkil yolcular,usta pilotun fedekarlıklarıyla acil iniş yapmayı başarırlar.

Ancak ortada bir terslik vardır. İniş yaptıkları bu dünya tamamen ıssızdır. İçinde bir tane bile insan olmayan alternatif bir evrene gelmişlerdir.Geçen zamana ait bu evren,aslında yaşadığımız,kullanılmış dakikaları barındırmaktadır. Ve geçen zaman-mekan, "Umacı" adını taktıkları garip yaratıklar tarafından kemirilerek yok edilmektedir. İçinde mahsur kalmış insanlarla birlikte.

Yolcularımızın kendi zaman-mekan boyutlarına dönmek için fazla vakitleri kalmamıştır. Üstelik hepsi kendi zamanlarına dönmek konusunda hemfikir de değillerdir,piskopat bir katil aralarında gezmektedir.

Stephan King’in "Geceyarısına dört kala" isimli kitabında geçen aynı adlı hikayesinin birebir televizyon uyarlaması. Çoğu King uyarlaması gibi bu da doğrudan televizyon piyasasına yönelik bir yapım.Oldukça kaliteli bir kadrosu var.
Patricia Wettig

Laurel Ste...

Dean Stockwell

Bob Jenkins

Kate Maberly

Dinah Cath...

David Morse

Captain Br...

Bronson Pinchot

Craig Toomey

Mark Lindsay Chapman

Nick Hopewell

Frankie Faison

Don Gaffney

Christopher Collet

Albert Kau...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@lavn

7 yıl önce

Yanlış hatırlamıyosam filmi trt1 de bi kaç bölüm halinde vermislerdi yıllar yıllar önce.ortaokula giden küçük çocuktum ve bu filmden ölesiye korkmuştum,hala ve hala tekrar izlemeye cesaret edemem.

@consuela

10 yıl önce

Sonunda bir el ele tutuşup zıplamadıkları kaldı, gülünçtü o sahne. :)

Film King'den beklenildiği gibi ilgi çekiciydi. Ama yine aynı sebepten, kitabını okumayı tercih ederdim.
SPOILER

Yalakalar dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yalakalar dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yalakalar dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL