6.5

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (35.601 OY)

KONUSU
BBC tarafından yapılan İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizide "Doctor" olarak bilinen uzaylı bir zaman yolcusunun maceraları anlatılır. Dışarıdan 1950’lerden kalma bir polis kulübesi gibi görünen TARDIS adındaki bir uzay zaman gemisi ile yolculuk yapan Doctor, yardımcıları ile beraber uzay ... Devamı
BBC tarafından yapılan İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizide "Doctor" olarak bilinen uzaylı bir zaman yolcusunun maceraları anlatılır. Dışarıdan 1950’lerden kalma bir polis kulübesi gibi görünen TARDIS adındaki bir uzay zaman gemisi ile yolculuk yapan Doctor, yardımcıları ile beraber uzay ve zamanı keşfeder, problemleri çözer, yaratıklarla yüzleşir ve hataları düzeltir.

Guinness Rekorlar Kitabı tarafından Dünya’nın en uzun süren bilim kurgu televizyon programı olarak listelenen dizi aynı zamanda İngiliz popüler kültürünün de önemli bir parçasıdır. Dizi iyi planlanmış hikayeleri, ilk yayınlandığı dönemdeki düşük bütçeli yaratıcı özel efektleri ve elektronik müzik kullanımındaki önderliği ile tanınır.

YORUM YAZ

SPOILER

Doktor Kim dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Doktor Kim dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Doktor Kim dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL