8.2

57 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (112.471 OY)

KONUSU
Malcolm in the Middle, yapımcılığını Linwood Boomerın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en normal ferdi Malcolmın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQsu normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. ... Devamı
Malcolm in the Middle, yapımcılığını Linwood Boomerın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en normal ferdi Malcolmın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQsu normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey.

Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki sert çocuklardan çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQsunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, süper çocuk olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@aman-ne-bileyim

9 yıl önce

Christopher Mastersonyani buyuk abiyi 10 yildirNeil Patrick Harris oldugnu dusunuyodum hatta emindim degilmis ya !
R

@raphael

9 yıl önce

6.5 / 10

jenerik müziğine bayılırdım ben =)

yes, no, maybe, i don't know

can you repeat the question?...

@bazenhepimizdii

10 yıl önce

malcolm'la birlikte büyümek:D bu dizi bambaşkadır benim için

sizde çok ama çoook gülmek isterseniz ve hala izlemediyseniz bitmiş gitmiş dizi demeyin mutlaka izleyin

@toshiro

11 yıl önce

Pek kıymeti bilinmemiş bir dizidir bence malcolm in the middle..her bölümü süperdir,her karakter ayrı bi komiktir,izleyiniz izlettiriniz.
T

@tuzlukiraz

11 yıl önce

muhteşem bir dizi. annenin o kadar erkeğin arasında kalması, davranışları, kızışı, bütün kardeşlerin birbirinden farklı oluşu ama yine de etrafı dağıtmaya sıra geldiğinde birleşmeleri, babanın saflığı hepsi muhteşem, kesinlikle izlenmeye değer.
SPOILER

Malcolm in the Middle dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Malcolm in the Middle dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Malcolm in the Middle dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL