8

38 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (24.727 OY)

KONUSU

Tartışmalı bir tarikat lideri, Oregon çölünde ütopik bir kent kurar. Ancak yerel halkla yaşanan sürtüşme ulusal çapta bir skandala dönüşür.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kuzgunadam

6 ay önce

sheela nasıl da itici biri öyle. Belgesel başarılı her şey net yansıtılmış

@hikmetelli

1 yıl önce

Minik kasabanıza bi anda aynı renk kıyafet giyen yüzlerce adam geliyor yanıbaşınıza şehir kurup hepsi büyülenmiş gibi içerde değişik şeyler yapıyolar. Tuhaf ve önlenilmese dünyanın başına çok daha büyük dertler açabilecek bir oluşumun belgeseli.

10 milyon dolarlık elmas saatten yayılan ışıkla aydınlanmak kolay tabii.

@fruit_fly

2 yıl önce

9.2 / 10

Çİçek çocuklarından hallice bir tarikatin ( ki aslında lider algısı ve tektipleşme bakımından alakası yok) gittikçe kalabalıklaşıp güçlenirken nasıl kendi insani değerlerine aykırı bir hale büründüklerini çarpıcı bir gerçeklikle anlatan belgesel yapım. İşte hayat..Acaba Jonestown (900 kişininin siyanür içerek intihar ettiği tarikat) vahşeti tazeliğini korumuyor olsa; bu guru, basın ve yerel halk tarafından bu kadar dikkat çekmeden belki de Amerika’da söz sahibi bir eyalet olabilcek miydi? Baştan aşağı sahtekarlık kokan bu guru ne kadar süre ayakta kalabilirdi? 80-85 yılları arasında neler olmuş way anasını demek için izleyin efenim bunu.sheela boynun devrilsin

@yejades

3 yıl önce

Gerçekten etkileyici ve fazlasıyla ilginçti benim için. Anlatıcı karakterlerin her biri ayrı bir hikaye... İzleyin kesinlikle.

@levent_bk

3 yıl önce

Cüneyt Özdemir, belgesel hakkındaki izlenimlerini paylaşmış. Bunu izledikten sonra ilgimi çekti ve tamamını izlemeye karar verdim. İzlemeyi düşünenlere belki ışık tutabilir.

https://youtu.be/OP8M14MQKYg
SPOILER

Wild Wild Country dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Wild Wild Country dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Wild Wild Country dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL