8.4

83 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (159.349 OY)

KONUSU
Yıldızı yeni parlamış, kariyerinin en parlak günlerini geçiren aktör Vincent Chase, erkek kardeşi ve en yakın iki arkadaşı ile birlikte yaşamaktadır. Ayrılmaz dörtlünün diğer üyeleri, Vincentın kendisi gibi aktör ağabeyi Johnny Drama, aynı zamanda menajeri olan Eric ve çocukluk arkadaşı Turtledır. O ... Devamı
Yıldızı yeni parlamış, kariyerinin en parlak günlerini geçiren aktör Vincent Chase, erkek kardeşi ve en yakın iki arkadaşı ile birlikte yaşamaktadır. Ayrılmaz dörtlünün diğer üyeleri, Vincentın kendisi gibi aktör ağabeyi Johnny Drama, aynı zamanda menajeri olan Eric ve çocukluk arkadaşı Turtledır. Oyuncu ajanı Ari de onları müşteriden ayrı tuttuğunu gizlemez. Bu matrak beşli ile birlikte Hollywood partilerine katılıp bol miktarda konuk oyuncunun arasında gezinmek cazip geliyorsa durmayın, Entourageın ışığına kapılın.

Entourage Emmy ödüllü HBO dizisi. 2005’ten 2009’a kadar Altın Küre Ödüllerine En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Yardımcı Aktör (2005 ten 2009 a Jeremy Piven,2009 ta Kevin Connolly 2008 te Kevin Dillon), aday gösterilmiş ve Jeremy Piven, "En İyi Yardimci Aktör(Mini dizi-Tv filmi)" ödülünü 2008 te almıştır. En İyi Yardımcı Aktör dalında Jeremy Piven ile Emmy kazanmıştır.
Kevin Connolly

Eric Murphy

Adrian Grenier

Vincent Chase

Kevin Dillon

Johnny "Dr...

Perrey Reeves

Melissa Gold

Rex Lee

Lloyd Lee

Debi Mazar

Shauna Rob...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@asdf_13

1 yıl önce

8 / 10

Californication'dan sonra benzer dizi arayışıma hep bunu önerdikleri için izlemeye başladım. Aradığım çerezlik tadı buldum. Ayrıca bunlara hep netflix öncesi dizileri olarak baktığım için kıymetleri daha fazla gözümde. Şimdiki diziler "hepimiiz kardeşiiz" havasında etliye sütlüye dokunmazken eski diziler daha bi ofansif ve özgür olabiliyor. Suçluyu da netflix olarak görüyorum.

@shamur_musti

4 yıl önce

1.5 / 10

ilk 3 bölümünü izledim. Bir kere küçük tebessüm bile olmadı yüzümde. Buradaki kişilerin yorumlarına güvenerek tüm sezonu indirdim aptal gibi. Boşu boşuna indirmiş oldum. İlk 3 bölümünde bıraktıracak kadar sıkıcı. Diğer yorumlara aldanmayın.

@maverick16

6 yıl önce

9 / 10

Açık ara izlediğim en eğlenceli dizi.Bitince büyük boşluğa düştüm.O yüzden başlamayın bence.
L

@le_mami

7 yıl önce

9.4 / 10

Müzikleri muhteşem seçiyorlardı yahu bu dizide. Karakterlerin sezon sezon gelişimi de çok iyiydi diğer komikli dizilerle kıyaslayınca, her şeyden ötesi izlerken acayip eğleniyordum. Sonu biraz aceleye geldi belki ama filmi gelince o da telafi olur.

Ari Gold hakkında zaten yorum yapmaya gerek yok. O repliklerle, o mimiklerle unutulmaz Jeremy Piven birkaç yıl daha Golden Globe'u almalıydı.
H

@hck

10 yıl önce

mükemmel bir dizi.kesinlikle izleyin.Ari Gold karekterindeki oyuncu Jeremy Piven şu ana kadar izlediğim en iyi aktörlerden biri.
I

@ischil

11 yıl önce

9.1 / 10

gayetbaşarılı bir dizi izledikçe izleyesi geliyor insanın..

@paez

11 yıl önce

10 / 10

açık ara izlediğim en eğlenceli dizi. ari gold sayesinde hayat görüşüm değişti.
C

@caglar85

12 yıl önce

8.6 / 10

let's hug it out bitches!!!

ari gold adamım benim:)
SPOILER

Entourage dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Entourage dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Entourage dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL