8.3

16 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (16.135 OY)

KONUSU
Danimarkanın Hirtshals kenti ile arasında düzenli olarak yapılan seferlerden birinde feribot limana yanaşmadan önce balıkçıların ağlarına kafası, ayakları ve kolları kesilmiş halde sadece gövde kısmıyla bir erkek ceset takılır. İzlanda polisi cesedin feribottan atıldığı şüphesiyle, içindeki yolcular ... Devamı
Danimarkanın Hirtshals kenti ile arasında düzenli olarak yapılan seferlerden birinde feribot limana yanaşmadan önce balıkçıların ağlarına kafası, ayakları ve kolları kesilmiş halde sadece gövde kısmıyla bir erkek ceset takılır. İzlanda polisi cesedin feribottan atıldığı şüphesiyle, içindeki yolcular ve mürettebatla birlikte kimsenin dışarı çıkmasına izin vermez.Yaşamı oldukça olumsuz etkileyen yoğun kar tipisi yüzünden, kasabaya ulaşım hava yoluyla da sağlanamadığı için özel soruşturma ekibi olaya müdahale edemez. Böyle bir olayla nasıl mücadele edeceği konusunda deneyimsiz polis ekibi artık kendi başınadır. Diğer yandan kasabaya Çinli girişimlerin oluşturduğu bir konsorsiyumla yeni bir liman projesinin temelleri atılmaktadır. Valinin öncülük ettiği bu projeye kasaba halkı içinde sert muhalefet yapanlar, topraklarının Çinlilere peşkeş çekildiğinden yakınır... Çeviren: poormf

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rectangularr

2 yıl önce

8.9 / 10

İkinci sezonda ortalara doğru -5. bölümdü yamulmuyorsam- Bardur’un ortam gerginken bir şeyler yiyerek görünüp yok olma sahnesi çok güzeldi.
Dizi mi diziden bahsetmeye gerek yok. Muhteşemdir, her bünye izlemelidir.

@darkscream

2 yıl önce

adamın asgeir (osgea) diyişine hayranım ya. lanskrim malmö sevenler bu diziyi de sevdi. aynı karamsar iskandinav havası bu dizide de mevcut.

@sehrinazizi

3 yıl önce

arkadaş tavsiyesiyle başladım ve gerçekten izlerken çok keyif alıyorum ağır ilerliyor ama gram sıkmıyo çünkü hangi sahne olursa olsun sürekli bir merak içerisinde oluyosunuz. Hjörtur reyiz cansın adamsın seviyoruz seni.
N

@noumena

3 yıl önce

9 / 10

Aşağıdaki yorum sayesinde izlemeye başladım ve müthiş keyif aldım diziden. Atmosferi çok güzeldi, konu işleyişi muazzamdı. Karakterler hiç sırıtmıyor. Başrol Andrei gerçekten harika. Umarım devamı da gelir izlediğim yerde sezon finali yazıyordu çünkü..

Son bölümde Andrei’nin durumuna çok üzüldüm. İş hayatında o kadar başarılı olmasına rağmen karısı kızlarını alarak gitti.

@hakanyclt

4 yıl önce

10 / 10

Müthiş dizi müthiş. Ağır ağır ama merakı dipdiri tutan senaryosu , karlı puslu izlanda , minnacık kasaba , harika yapım. Fargo’yla yarışır o derece diyorum. İzleyin izlettirin. Müthiş lan!
SPOILER

Ófærð dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ófærð dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ófærð dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL