8.5

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (7.953 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

İzlanda

KONUSU

Danimarka’nın Hirtshals kenti ile arasında düzenli olarak yapılan seferlerden birinde feribot limana yanaşmadan önce balıkçıların ağlarına kafası, ayakları ve kolları kesilmiş halde sadece gövde kısmıyla bir erkek ceset takılır. İzlanda polisi cesedin feribottan atıldığı şüphesiyle, içindeki yolcular ve mürettebatla birlikte kimsenin dışarı çıkmasına izin vermez.Yaşamı oldukça olumsuz etkileyen yoğun kar tipisi yüzünden, kasabaya ulaşım hava yoluyla da sağlanamadığı için özel soruşturma ekibi olaya müdahale edemez. Böyle bir olayla nasıl mücadele edeceği konusunda deneyimsiz polis ekibi artık kendi başınadır. Diğer yandan kasabaya Çinli girişimlerin oluşturduğu bir konsorsiyumla yeni bir liman projesinin temelleri atılmaktadır. Valinin öncülük ettiği bu projeye kasaba halkı içinde sert muhalefet yapanlar, topraklarının Çinlilere peşkeş çekildiğinden yakınır... Çeviren: poormf

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@sehrinazizi yazdı...

Cum, 05 Oca 2018, 23:46 (4 ay önce)

arkadaş tavsiyesiyle başladım ve gerçekten izlerken çok keyif alıyorum ağır ilerliyor ama gram sıkmıyo çünkü hangi sahne olursa olsun sürekli bir merak içerisinde oluyosunuz. Hjörtur reyiz cansın adamsın seviyoruz seni.

@noumena yazdı...

Cum, 10 Kas 2017, 16:09 (6 ay önce)

9 / 10

Aşağıdaki yorum sayesinde izlemeye başladım ve müthiş keyif aldım diziden. Atmosferi çok güzeldi, konu işleyişi muazzamdı. Karakterler hiç sırıtmıyor. Başrol Andrei gerçekten harika. Umarım devamı da gelir izlediğim yerde sezon finali yazıyordu çünkü..   Son bölümde Andrei'nin durumuna çok üzüldüm. İş hayatında o kadar başarılı olmasına rağmen karısı kızlarını alarak gitti.

@bidahadagelmem yazdı...

Pzt, 27 Mar 2017, 01:05 (1 yıl önce)

10 / 10

Müthiş dizi müthiş. Ağır ağır ama merakı dipdiri tutan senaryosu , karlı puslu izlanda , minnacık kasaba , harika yapım. Fargo'yla yarışır o derece diyorum. İzleyin izlettirin. Müthiş lan!

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

ofaerd dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

ofaerd dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

ofaerd dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI