7

6 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.1 (119.181 OY)

KONUSU
New York’un yeraltı dünyasında "Özel Suçlar ve Kurbanlar Birimi " isimli, seçkin dedektiflerden kurulu yeni bir ekip görev başında. Özellikle, cinsel içerikli suçlara yönelik davalarla ilgilenmek üzere kurulmuş bu birim,bir taraftan suç dünyasının karanlık dehlizlerinde dolaşırken bir taraftan da öz ... Devamı
New York’un yeraltı dünyasında "Özel Suçlar ve Kurbanlar Birimi " isimli, seçkin dedektiflerden kurulu yeni bir ekip görev başında. Özellikle, cinsel içerikli suçlara yönelik davalarla ilgilenmek üzere kurulmuş bu birim,bir taraftan suç dünyasının karanlık dehlizlerinde dolaşırken bir taraftan da özel yaşamlarını bu dünyanın yarattığı yıkıcı etkiden korumaya çalışıyorlar. NBC tarafından "Yasa ve Düzen" serisinin ikinci halkası olarak piyasaya sürülen bir suç ve araştırma dizisi.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@agirroman

9 yıl önce

Ben aşırı düzenli takip etmesem de, gördüğüm kadarıyla karakterleriz özel hayatları konusunda cşddi bir devamlılık sorunu var. Bir bölümde bşr hikayeye başlıyor, on bölüm adını anmıyor, sonra yeniden gündeme geliyor vs. Bunun dışında bir yamuğunu görmedim.
SPOILER

Law & Order: Special Victims Unit dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Law & Order: Special Victims Unit dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Law & Order: Special Victims Unit dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL