8.2

26 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (2.491 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

Türkiye

KONUSU

Bir bilim insanının, Türkiye’nin sayılı genetik profesörlerinden birinin, tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu beş yıldır bitkisel hayattaki kız kardeşini hayata döndürmek için kendisini bu hastalığın tedavisine adamış ve kobay olarak feda etmesini anlatıyor. Zamanla çevresindekileri kaybeden, pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı genetik profesörü Murat Güney, bu zorlu yolda yüzlerce hastaya umut sayılabilecek bir ilaç keşfeder ve bir anda kendisini büyük bir olaylar zincirinin arasında bulur. Gerçeğin peşinde olan ve inancından taviz vermeden bu zamana kadar gelen profesör için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu sır dolu buluş, tanıdığı ve tanımadığı birçok kişinin hayatını değiştirecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@zett yazdı...

Sal, 24 Eki 2017, 08:49 (6 ay önce)

ilk bölümde 'bu ne lan böyle' dedim, 2.bölümde 'oha ne güzel bağlamışlar' dedim, 3.bölümü uykum olmasa 2-3 bölüm daha izlenir diye seyrettim. bu ülkede böyle bir dizinin tutmaması çok normal. yabancı dizi olsa muhtemelen alır yürürdü. ama ne yazık ki bizim memleketimizde ensest ilişkiler, köy ağaları, fakir edebiyatı barındırmayan diziler pek tutmuyor. erdal beşikçioğlu'nun oyunculuk kalitesine değinmeden de geçemeyeceğim.   

@mementomori23 yazdı...

Paz, 29 May 2016, 20:17 (2 yıl önce)

9.5 / 10

Türkiye standartlarının çok çok üstünde bir dizi Erdal Beşikçioğlunun muhteşem oyunculuğuyla birleşince ortaya çok iyi bir iş çıkmış. Tabi türkiye dizi sektöründe ne kadar yer tutar bilinmez ama kesinlikle övgüyü hak ediyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

46 Yok Olan dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

46 Yok Olan dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

46 Yok Olan dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI