0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (606 OY)

KONUSU
Denizin dibindeki Shioshishio adı verilen bir köyde yaşayan çocukluk arkadaşı olan Manaka, Hikari, Chisaki ve Kaname denizde gittikleri ortaokulun kapanması üzerine yeryüzündeki bir ortaokula transfer olurlar. Deniz insanı oldukları için gittikleri okulda kabul görmezler ve birçok zorluklarla karşıl ... Devamı
Denizin dibindeki Shioshishio adı verilen bir köyde yaşayan çocukluk arkadaşı olan Manaka, Hikari, Chisaki ve Kaname denizde gittikleri ortaokulun kapanması üzerine yeryüzündeki bir ortaokula transfer olurlar. Deniz insanı oldukları için gittikleri okulda kabul görmezler ve birçok zorluklarla karşılaşırlar. Bu zorlukların arasında deniz insanlarına sempatisi olan ve kendi de bir balıkçı ailesinden gelen Tsumugu bu dört deniz insanını kabul eder ve arkadaşlık kurar.

Kaynaşmaların yaşandığını sırada doğal felaketler meydana gelmeye başlar. İnsanların deniz yerine yeryüzünü tercih etmesi sebebiyle Deniz Tanrısının gücü zamanla zayıflar. Sadece denizde görülen tuzpul karı dedikleri denize yağan karın yeryüzüne de yağmasıyla iki tarafta bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Küresel ısınmaya dikkat çeken hikaye yakın gelecekte dünyanın soğuyacağı ve insanlığın yok olacağı yönünde. Deniz insanları, Deniz Tanrısının korumasıyla bu buzul çağdan uykuya çekilerek kurtulabileceklerdir fakat yeryüzü insanları için aynı durum söz konusu değildir. Her şeyi bırakarak sonu belli olmayan bir uykuya dalmaktan rahatsız olan ana karakterlerimiz yeryüzü insanlarını da kurtarmak adına bir yol bulmaya çalışırlar.
Bryce Papenbrook

Kaname Isa...

Max Mittelman

Hikari Sak...

Chris Hackney

Tsumugu Ki...

Wendee Lee

Akira Shio...

Richard Epcar

Tomoru Sak...

Brianna Knickerbocker

Chisaki Hi...

Xanthe Huynh

Miuna Shio...

Erica Mendez

Akari Saki...

YORUM YAZ

SPOILER

Nagi no Asukara dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Nagi no Asukara dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Nagi no Asukara dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL