8.5

32 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (77.637 OY)

KONUSU
İngiliz yazar Luke Jenningsin Villanelle romanlarından uyarlanan Killing Eve psikopat bir katil ve onu avlamakla suçlanan bir kadın etrafında dönen dramatik bir gerilim dizisidir. Kurnaz ve hazır cevap bir kadın olan Eve (Sandra Oh) hayatından bıkmış, güvenlik servisi operatörü olarak maaşlı bir işt ... Devamı
İngiliz yazar Luke Jenningsin Villanelle romanlarından uyarlanan Killing Eve psikopat bir katil ve onu avlamakla suçlanan bir kadın etrafında dönen dramatik bir gerilim dizisidir. Kurnaz ve hazır cevap bir kadın olan Eve (Sandra Oh) hayatından bıkmış, güvenlik servisi operatörü olarak maaşlı bir işte çalışıyor. Ancak bu masabaşı iş, onun casus olma fantezilerini tatmin etmeye yetmez. Villanelle (Jodie Comer) ise işini zevkle yapan, zarif ve yetenekli bir katildir. Aynı derecede birbirlerine takıntılı olan bu iki kurnaz kadın, destansı bir kedi fare oyununun içine düşerler.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@nisayaren

2 ay önce

9.5 / 10

Jodie Comer izlediğim en şık, en akıcı, en eğlenceli psikopat. Sandra Oh ise aklının son çapasını da toplayıp toplamamaktaki tereddüdünü (bir yandan da olabileceklerin heyecanını) çok güzel yaşatmış. Diğer karakterlerin hikayeleri ve genel olarak dizinin işleyişi bir an olsun beni sıkmadı.

@martiuctu

1 yıl önce

6 / 10

Kim Bodnia aşkına izlenir ama biraz overrated geldi bana.

@uniqueen

1 yıl önce

dexter dan sonra en aşık olunası seri katil Villanelle :kalp:
1 gece de 8 bölümü yedim
SPOILER

Killing Eve dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Killing Eve dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Killing Eve dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL