Dizi Tavsiyesi İstiyorum

Merhaba arkadaşlar, lost, the walking dead, the big bang theory, how i met your mother, flashforward, south park dizilerini izledim. Birbirlerinden oldukça farklı türden olsalar da bu diziler doğrultusunda bana dizi önerebilir misiniz? hala devam eden diziler olursa daha iyi olur.

black books 'u kesinlikle öneririm. onun dışında çok farklı bütün duyularını tatmin edecek bir dizi daha önerebilirim ki o da şüphesiz the oz olur

tamam hocam, bakacağım bu dizilere, teşekkürler.

hacu ben sana dexter ve breaking bad i öneriyorum.İzlediğin dizilerle pek örtüşmüyorlar ama onlardan çok daha iyi olduklarını söyleyebilirim.

breaking bad ve dexter'a bir kaç kez tv de rastladım, ama pek sarmadı beni bu diziler. Yine de önerin için teşekkürler.

fringe elbette.

''Fringe'' tavsiye ederim bilim-kurgu türünde.Oldukça ilginç ve sürükleyici bilimsel olaylar mevcut bu dizide.

mini seri olarak persons unknown, lost room, into the west, taken dizilerini önerebilirim. biraz eski bir dizi iptal edilmişti fakat izlemediysen izlemeni tavsiye ederim "carnivale". komedi olarak ta malcolm in the middle, seinfeld, arrested development dizilerini tavsiye edebilirim.

Arkadaşlar verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler, fakat birçoğu eski dizi olduğu için nette linkini bulamayabilirim. Fringe nin konusu oldukca dikkatimi çekti ilk olarak buna indirip bakacağım.

V (visitors)Boardwalk empire (Al capon falan da var dizide. 1920lerin atlantic city de geçiyor dizi ve 20 ie 30 ların suç dünyasını anlatıyor. daha tazecik dumanı üzerinde.Fringe(benim de vazgeçemediğim dizilerden biri ne kadar ara verseler o kadar merak uyandırıyor :) )Twin peaks (ikiz tepeler) David Lynch'in harikulade dizisi. (Küçük bir kasabada kimse suçsuz değildir.)The Mentalist (zaman zaman sıksa da, Simon baker in o güzel ötesi diyalogları için izlenebilir bir dizi)mini dizi olarak; The Lost room. (3 bölümlük gizem perdesi)ayrıca gizem perdesine bir alternatif olarak lost un babası olan ; The prisoner.iyi seyirler.

ayrıca link için dert etme bu dediklerim mevcut internette.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.