Yeni Sinema Günleri

Annenizi de alın gelin!       Yeni Sinema Hareketi iftiharla sunar... Ortaköy Feriye Sineması’nda düzenlenecek Yeni Sinema Günleri’nde son dönem Türkiye sinemasının en başarılı örnekleri seyirciyle buluşacak.

 

İSTANBUL - Yeni Sinema Hareketi’nin 23 Nisan - 9 Mayıs tarihleri arasında Ortaköy Feriye Sineması’nda düzenleyeceği Yeni Sinema Günleri’nde gösterilecek filmler açıklandı.

 Etkinlikte bazı gösterimlere filmlerin yapımcı, yönetmen ve oyuncuları da katılıp gösterim sonrası sinemaseverlerle bir arada olacak, program özel sohbet oturumları ve partilerle de zenginleşecek.

 Etkinlikte gösterilecek filmler şöyle: 11′e 10 Kala, Bornova Bornova, Bu Ne Güzel Demokrasi, Gitmek: Benim Marlon ve Brandom, Hayat Var, Hayatın Tuzu, Hazan Mevsimi: Bir Panayır Hikayesi, İki Çizgi, İki Dil Bir Bavul, Kıskanmak, Nokta, Pandora’nın Kutusu, Sonbahar, Süt, Tatil Kitabı, Uzak İhtimal.

http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/K%C3%BClt%C3%BCr%20Sanat/Sinema/100415yenisinemahareketi2.hlarge.jpg" border="" alt="alt" hspace="" vspace="" />

 

Program için: http://www.yenisinemahareketi.com/

bak bunu haber verdiğin iyi oldu, takvimi başucuma koyayım :)

ruh dikizi çok teşekkürler. sayende haberdar oldum bu güzel programdan=))

Teşekkürler Ruh Dikizi :)

Gitmek lazım bi filme :)

ist'te olsam kesin giderdim çoğuna. sinema biletlerinin fiyatlarını düşününce bunu kaçırmamak lazım. sevindim böyle güzelliklerin olmasına :)

Talebe" olarak 4 lira, iyiymiş :) Tiyatro fiyatı.

Evet çok iyi haftasonu ne yapsam diyordum ben de:)

tiyatro fiyatından d ucuz, çnk 7 yıl aradan snr tiyatro biletlerine zam geldi. İst'i bilmem; ama Ank.'da böyle...  Mesela öğrenci 7, tam 10 oldu snrm öle bişi.

Öğrenci 6 lira şimdi İstanbu'da.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.