Alacakaranlık Kuşağı!

Merhaba arkadaşlar,

 

Filimadamı radyosu etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor! Yakın tarihte şöyle öcülü, hortlaklı, katilli korkunç hikayeleri sabahın ilk ışıklarına kadar paylaşacağımız bir yayın yapalım, yayın esnasında da ortama uygun müzik dinleyelim, tırsalım, tırstıralım dedik. Alacakaranlık Kuşağı özel yayınımız için sizlere uygun olan günü buradan paylaşır ve katılım isteğinizi belirtirseniz bahtiyar olacağız. Konsepte uyması açısından gece 01.00 itibariyle başlayacağımız yayına bu tür muhabbetleri seven ve korku filmlerinden tarifsiz zevk alan tüm filim insanlarını bekliyoruz.

 

...

Böh!

ölülü de olcek!!!

Bey koş Alacakaranlık Kuşağı yayını varmış, şimdiden heyecanlandım vallahi :

http://www.youtube.com/watch?v=NzlG28B-R8Y

 

gününü belirle bruce, ekranın köşesine sarımsak asayım...

böyle yayın görülmeyecek.. dırıdırıdırı... çok da kral oluyor. 

not: yahu bu arada dün sızıp kalmışım başında bilgisayarın.. yayının kapanışını rüyamda yaptım. herkese teşekkürler. en eğlenceli korkuydu. saygılar.

Böyle öcülü böcülü şeylerden fena halde tırstığım için üzülerek katılamıyorum :(

dolabımdaki yaratıkla beraber katılmayı planlıyorum.

Ön sıralardan yerimi ayırtmak istiyorum, tırsalım tırstıralım. 

Heyooo! Korkalım, korkutalım! Eski alacakaranlık kuşağından mı bahsediyoruz yoksa genel olarak korku-gerilim filmlerinden mi? 

Genel olarak korku hikayelerinden oluşacak konsept. Günü hep beraber belirleyelim istedim, o sebeple açtım başlığı. Pazar -Pazartesi - Salı gecelerinden birini tercih olarak belirtiniz sevgili dinleyenler. Aksi takdirde Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece olacak yayın.

 

Korkuyla kalın!

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.