Yılların getirdiği dostluk.Sinema Aşıkları!

:) Kulak misafiri oldum,kusura bakmayın.

Kilo vermek çok kolay bir iş.

Her tür durumda kilo verilebilir. Yeter ki,isteyin.

34 kilo verdim,çok da çaba harcamadım.

Yanlış anlaşılmasın,

Dr.Bilmem ne reklamı değilim. :D

Kuzuyum.

İşin sırrı: Düşük karbo, biraz kardiyo ve entropi ilkeleri.

:)
Bikaç haftadır yapıorum Oğuzhan hem spor hem diyet dediğin doğru diyabet olmak istemem :/
Tomanas çok dikkat et diyabete dönmesin. Diyet-egzersiz yapmiyorsan yap mutlaka. Diyet ürünlerini bende sevmem ama nesfit başarılı bence. Aciktiginizda onu yiyin :-)
Demir eksikliğim var insülin direncim var hipotiroidim var bir ilaç bağımlısıyım artık :/ önerileriniz çok hoşuma gitti dikkate alıcam :)

Vitall dediğinde haklısın aslında o tarz yiyecekler ara öğün için daha mantıklı ama işte şu nefs denen illet :)
çinko ve omega yağ asitleri de tüketmek lazım. kilo vermek için metabolizmayı hızlandırmak gerek. :) diyet yerine akupunktur da işe yarayabiliyor.

iğneleyesim geldi. :D
azar azar günde beş altı öğün yemek yiyin ve çok çiğneyin günde üç litre su tüketin, meyvenizi eksik etmeyin, maden suyu için, acı Samandağ veya Antakya biberi alın yiyin :D

ayrıca demirinizi ölçtürün demir eksikliği olan insanlar kolay kolay kilo veremiyor ve daha çok açlık çekiyorlar. (ben bunları yapmasam da kilo almıyorum hehe) diyet ürünlerine ben de karşıyım :)
Ben yesem gayet kilo alırım Arzu gibi değilim de diyet bana çok ters. Yememem gerekince daha çok yemek istiyorum sanki.

Şu diyet ürünleri bana tamamen kandırmaca gibi geliyor. Kızlar bence onları yemeyin ara öğünlerde atıştırmak için badem,fındık ya da kuru kayısı gibi şeyler yiyin daha iyidir sanki :)
bende bikaç haftadır diyetteyim en azından olmaya çalışıyorum :/ sabah sabah börekleri görmek hiç hoş olmadı tabi :) hemen börekten çıkalım :)

diyette olanlara tavsiyem benimde mükemmel bir tadı var :) serpil senin önerini de deniycem hemen.
Emre yazmış olduğun bütün yemekler özenle yenir ve hiç kilo alınmaz :D

yemek isteyipde yiyemediğiniz yiyecek varsa bana gönderin yerinize büyük bir zevkle yerim :D
Günaydın millet. Diyet yapanları tebrik ediyorum hayatta başaramayacağım bir olay :)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL