hatırlamadığım bir fransız filmi SORU

mamcici

Konuyu Açan: mamcici

24.11.2016 14:11

selamlar.

aynı apartmanda yaşayan ama farklı vardiyalarda çalıştığı için karşılaşmayan iki yalnız insanın hikayesi. biri gece, diğeri gündüz vardiyasında çalıştığından asla karşılaşmazlar. filmin unutmadığım sahnesi ise; ikisininde aynı gün evde olduğu bi zamanda, alt katta oturan erkek karakterin balkonuna düşen çamaşırını almaya giden kadın, kapıyı çalar ama evde olan başka biri düşen çamaşırı verir. iki karakterinde hayatını izlerken bir gün mutlaka karşılaşmalılar beklentisiyle seyirciyi geren bir filmdi. yılını hatırlamıyorum ama onbeş yıl öncesinde olmalı.  izleyen, hatırlayan varsa filmin adını yazsın lütfen.

teşekkür ediyorum ilgin için. ne yazık ki bu değil. aylakkargayı burdan inceleyemedim. akşam bi de ona bakarım. teşekkürler tekrar.

Amadeus, yardımın için teşekkürler. ama bu da değil. bunu izlemiştim. dediğim filmi izlemem 15 yıl veya daha öncesine dayanıyor. Bulursak herkes filmi sevecek diye bi his var içimde :)

filmin muhtemel yapım yılı? türü? oyuncular kimlere benziyor vb. film hakkında başka ayrıntılar? fransız filmi olduğuna eminmiyiz? filmi nerede izlediniz?

filim adamı Winter'e, Amadeus'a ve ilgilenen diğer arkadaşlara teşekkürle birlikte...

yılına emin değilim. 15-ile 20 yıl önce arası benim izlediğim tarih. televizyonda. hangi kanal hatırlamıyorum. hikaye çarpıcıydı o yüzden aklımda kaldı. fransız filmi belki de benim yıllar sonraki yakıştırmam. çünkü amerikan filmleri bu gerçekçiliğe uymuyordu kanımca.  Biliyorum, bu kadar belirsizlikte bir sonuca ulaşmak çok zor. benim ümidim izleyen birinin çıkıp adını hatırlaması.

Not: çocukken dinlediğim Reşid behbudovu; Temurof gibi hatırlayıp yıllarca arayıp bulamamış biriydim:) . onu da on yıl önce öğrendim. unutkan olabilirim ama ümitsiz değilim. :)

tekrar teşekkürler Winter.

the night we never met hem konusu hem tarihi itibariyle izlediğim filme uyuyor. bu akşam izliyicem onu. yine daha önce önerdiğin Medianeras ise yılı tutmuyo ama sanki daha önce izlediğim filmin yeniden çevrimi gibi. içimden bi ses bu akşam  the night we never met i izledikten sonra aradığım filmin bu olduğunu, yıllar içinde benim filmi başka anlamlandırdığımı söylüyor. sağlıcakla kalın.

http://putlockers.ch/watch-the-night-we-never-met-online-free-putlocker.html

http://www.turkcealtyazi.org/mov/0107685/the-night-we-never-met.html
rica ederim umarım bulmuşuzdur üstte verdiğim linkte film orjinal dilde ama türkçe altyazısı falan ben bulamadım. sadece izlemek istediğim filmi googlede arama yapıyorum varsa çıkıyor yoksa daha ince işlerden ben anlamıyorum hani film indirme yükleme vb. yerleri falan var nereden bulup yüklüyorlar dosyalar vb. ben anlamıyorum yani gerisini.

torrentde yok, altyazısı yok. var olanlar türkçe dublaj ve 240p. bu kadar uğraşmışken izlemesem olmaz. ben gerisini hallederim sanırım. 

Selamlar

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.