Eski versiyonda olup yeni versiyonda olmayan özellikler.

Benim eski sitede çok fazla kullandığım "şansıma güveniyorum" butonu yeni versiyonda yok sanırım. Eğer yoksa aktif edebilir misiniz ? Sizin de eksikliğini gördüğünüz özellikleri buradan paylaşırsanız eminim site yönetimi yardımcı olacaktır. 

Benim eksikliğini öncelikli olarak hissettiğim iki şey var:


1-IMDB'deki link'lerin sonundaki "tt" ile başlayan yapımların imzası niteliğindeki kodlarla yapılan aramalar şu an sonuç vermiyor.

Birçok sitede bununla işlem yapıyorum ben. Nokta atışı oluyor onunla basit şekilde. Umarım kısa sürede düzeltilir bu. Zira şu an yapımların adıyla yapılan bazı aramalarda sorun yaşıyorum. Siteye eklenmiş olsa ve tam adını düzgün yazmış olsam dahi otomatik tamamlamayla getirmediği yapımlar oluyor ve sonrasında gelen sonuç sayısı çok fazla. Aralarında aramaya üşeniyorum öyle olunca. "tt" işlevselken bu tarz bir sorun söz konusu bile olmuyordu. Bu konuda yakın zamanda kalibrasyon yapılması önemli o nedenle bence.


2-Yapımların afişlerinin altında diğer, yapımı araştırmaya yardımcı olan, sitelerin yer aldığı birtakım kısayollar(ekşi, altyazı, imdb vb)  vardı. Oldukça pratik ve işlevsel bir opsiyondu o kısım. Araştırmayı hızlandırdığından, öyle bir şeyin yeniden olmasını isterim.


İyi çalışmalar.

Takip ettiklerimizin filmlere verdikleri puanı göremiyor muyuz?

IMDB iconuna tıklayınca direkt olarak siteye yönlendirme yapılıyordu o da gitmiş. Aynı şekilde altyazı, torrent..


"Telgrafın tellerine" özelliği de mi gitti? 

Filmin ne zaman izlendiği de gösterilse çok şahane olur. Ben hep, "kaç gün önce izlemişim bunu" veya "kaç gündür film izlemiyorum?" diye bakardım. İzlenme tarihi gözümün aradığı özelliklerden
Yeni site açıldığından beri herşey aynı gibi beklediğimiz eski özellikler hâlâ gelmedi :(
eski versiyonu özlüyorum. yenisi biraz akılsız ve eskisi gibi tat vermiyor.
ben film ekleme özelliğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :D

eski versiyonu geri gelmeli. siteyi bu haliyle kullanmanın hiçbir olumlu yanı yok. eski ara yüzü, kullanım kolaylığı hepsi çok daha iyiydi. 

ALINTI ben film ekleme özelliğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :D

https://image.ibb.co/nOwO67/f.jpg


yeniliğe bu kadar kapalı olmayın.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.