bir film arıyorum !! .. Acelesi var!! SORU

B

Konuyu Açan: bomburr

28.08.2014 02:36

arkadaşlar ,arkadaşım bir filmden bahsetti ve 6 aydır aradığını söyledi filmden biraz bahsetmesini istedim bulabileceğimi söyledim , umarım bulurum , sizlerin yardımıyla olur heralde .. anlatıyorum ..

2004-2007 arası bir film diye düşünülüyor ...

küçük bir çocuk ve babası labaratuarda deneyle uğraşıyorlarmış kaza olmuş ve kazadan sonra mutandlar ortaya çıkmaya başlamış .. binadan kaçmak istemişler ama babayı mutant diye öldürmüşler çocuk kurtulmuş daha sonra bu çocuk büyümüş özel ajan gibi birşey olmuş birşey taşıması için görev verrilmiş falan .. buradan sonrası yok ama bir sahne daha hatırlıyor siyah insanlar beyazlara işkence yapıyorlarmış .. teşekkür ederim umarım bulunur : )
geçen anathema'yla böyle bir film konuşuyorduk sanırım. o şimdi yardımcı olur.:D
heyecan yaptım görünce : )) umarım yardımcı olabilir .. arkadaşım 6 aydır bunu takmış durumda ..
aforoz neyim ben, IMDB Server'ı mı :D

Yardımcı olmak isterdim ama bilmiyorum. Bilen birisinin çıkacağına da eminim.
: )) teşekkür ederim umarım çıkar .. imdb server i iyidi : ))
yahu neredeyse bi cevap arıyorum senin cevaplarınla bunu da bilersin deyu şeyettim(: bu arada bilemediğin bu filmi bi kenara not ediyorum. zamanı gelince kullanıcam(:
kimse yok heralde .. gerçi henüz erken .. çok merak ettim filmi ve arkadaşa söylemek için sabırsızlanıyorum :)
sanki sinek 2 ye benziyor
hemen bakıyorum sinek 2 ye: )
Sinek 2'yi seyrettim, o hem daha eski hem de çocuk büyüyüp ajan olmuyor
evet o değil bende baktım konusuna ... teşekkür ederim ..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL