Bir uzay filmi arıyorum. SORU

candlejack

Konuyu Açan: candlejack

12.04.2014 23:52

Filmi 90lı yıllarda izlemiştim. 90-2002 yılları arası bir yapım olabilir.

Filmden hatırladığım sahneler genellikle bir uzay gemisinin içinde geçiyordu konu.

Düşman uzaylılar yaratık kostümündeydi. Hatta bi sahnede ana gemiye saldırıya geçip gemiye giriyorlardı. Tek hatırladığım bu. Bu filmi çok aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

*ararken ilk baktığım filmler arasında starship zaten fakat yaratıklar insan boyutlarında orc gibi yaratıklardı. riddick çok yeni bir film. Yanlış hatırlamıyorsam afişinde 3 baş kahramanın yan yana resmi vardı.

*Ana karakterlerden biri sarışın 25 yaşlarında bir erkekti.
ararken ilk baktığım filmler arasında starship zaten fakat yaratıklar insan boyutlarında orc gibi yaratıklardı. riddick çok yeni bir film. Yanlış hatırlamıyorsam afişinde 3 baş kahramanın yan yana resmi vardı.
candlejack'''Filmi 90lı yıllarda izlemiştim. 90-2002 yılları arası bir yapım olabilir.'' yazım veya mantık hatası yapmışsınız.

belki bu listede vardır

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_alien_films
Ana karakterlerden biri sarışın 25 yaşlarında bir erkekti. Listeyi talan ettim ama ne trailerları nede cast ta adama yada bahsettiğim uzaylı yaratıklara rastlamadım.
bence bu olmazki...burda yaratıklar yokki,gemiyi ele geçirmeye çalışan fare kılığında robotlar ve insan kılığında cyborglar var...

uzay yolu diziside olabilir...1990 lı yıllardaki versiyonu mesela...
gemi demişim pardon,o yerleşim yerindeki herkesi öldürmeye çalışan robotlar olacaktı...
malesef bunlarda değil fakat size bahsettiğim 25 yaşlarında sarışın çocuğu scoby doo filmindeki shagy olabilme ihtimali ile ismini öğrendim.İmbd sayfasından filmlere bakarken sonunda buldum.Bahsettiğim gibi afişinde 3 kahraman yanyana film;

99 yapımı wing commender adında bir filmmiş. Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar eyw.
yıllar önce cine 5 te yayınlandığını zannediyorum...
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL